X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X

Citroen Berlingo Wrocław – VAN, e-Berlingo, autoryzowany dealer, cena, promocja, wyprzedaż, części serwis

piątek, 31 grudnia 2021

Citroen Berlingo to ikoniczny model dla francuskiego producenta. Kolejne generacje tego wszechstronnego samochodu udowadniały, że można stworzyć auto do bólu praktyczne, a przy tym komfortowe w codziennym użytkowaniu. Nieprzypadkowo na zakup tego modelu decydują się nie tylko profesjonaliści, ale również rodziny, dla których Berlingo stanowi świetną alternatywę dla kombi czy SUV-a. Citroena Berlingo we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław. Poznaj główne zalety tego modelu.

Citroen Berlingo i Berlingo VAN – popularny wybór we Wrocławiu

Obecna gama Berlingo obejmuje zarówno wersję dla biznesu (VAN), jak i rodzinną. W obu wariantach dostępny jest napęd elektryczny. Zacznijmy jednak od VAN-a, gdzie wciąż można zdecydować się na klasyczny napęd spalinowy: benzynowy lub wysokoprężny.

Citroen Berlingo VAN to znakomita propozycja dla firmy. Oferuje dużą przestrzeń ładunkową i jest dostępny w dwóch wersjach: Driver (m.in. dla przedstawicieli handlowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, gdy liczy się wysoki komfort jazdy) oraz Worker (świetny do przewożenia ładunków i ciężkiej pracy).

Szczególnie ciekawą propozycją w gamie francuskiego producenta jest Citroen e-Berlingo z napędem elektrycznym. To komfortowy, pełnoprawny samochód rodzinny, który oferuje mnóstwo miejsca w środku, przepastny bagażnik, a przy tym jest bardzo tani w użytkowaniu i przyjazny środowisku naturalnemu. Zasięg do 280 kilometrów, silnik elektryczny o mocy 136 KM, prędkość maksymalna do 130 km/h – to parametry, które powinny przekonać do tego modelu nawet osoby dotąd sceptycznie podchodzące do tematu elektromobilności.

Wybierz Citroena Berlingo dla siebie i kup go w salonie dealera MM Cars Citroen Wrocław

Wolisz rodzinną wersję Berlingo czy tę dla profesjonalistów? Niezależnie od odpowiedzi już teraz zapraszamy do salonu autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars. Na miejscu spotkasz się z doradcą, który przedstawi Ci wszystkie szczegóły na temat wybranej wersji samochodu użytkowego francuskiej marki, a następnie przygotuje indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę zakupu.

W naszym salonie we Wrocławiu umówisz się też na jazdę testową Citroenem Berlingo i Berlingo VAN, która pozwoli Ci ostatecznie przekonać się do zakupu tego samochodu. Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność samochodów testowych, a następnie zarezerwuj dogodny termin dla siebie.

Poznaj cenę Citroena Berlingo i Berlingo VAN – najlepszą ofertę we Wrocławiu dostaniesz u dealera MM Cars Citroen!

Cena Citroena Berlingo i Berlingo VAN jest mocnym argumentem przemawiającym za zakupem tego samochodu. Dotyczy to również wersji e-Berlingo z napędem elektrycznym, czyli prawdopodobnie najlepiej wycenionego samochodu elektrycznego dla rodziny i biznesu.

Chcesz poznać cenę Citroena Berlingo? Już teraz skontaktuj się z doradcą MM Cars Citroen Wrocław w wygodnej dla Ciebie formie lub odwiedź osobiście nasz salon we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50.

Zapoluj na promocję na Citroena Berlingo i Berlingo VAN

Citroen Berlingo to znakomicie sprzedający się model francuskiego producenta, stąd autoryzowani dealerzy nie mają wielkiego pola do popisu w zakresie organizowania promocji na zakup tego samochodu. Mimo to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z MM Cars Citroen Wrocław, gdzie możesz liczyć m.in. na specjalne warunki finansowania zakupu Berlingo lub Berlingo VAN, jak również na bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Nie czekaj na wyprzedaż Citroena Berlingo i Berlingo VAN. Znakomitą ofertę dostaniesz od nas już teraz! Doradcy dealera MM Cars Citroen Wrocław są do Twojej dyspozycji. Koniecznie zapytaj też o egzemplarze Citroena Berlingo i Berlingo VAN dostępne od ręki.

Wybierz sprawdzony serwis we Wrocławiu dla Twojego Citroena Berlingo lub Berlingo VAN

Jesteś właścicielem Citroena Berlingo lub Berlingo VAN? Szukasz godnego zaufania serwisu we Wrocławiu? Umów się na pierwszą wizytę w ASO Citroen przy ulicy Karkonoskiej 50. Specjaliści MM Cars profesjonalnie zajmą się Twoim samochodem, oferując również szeroki wybór akcesoriów i oryginalnych części do Citroena Berlingo wszystkich generacji.

Myślisz o zakupie używanego Citroena Berlingo lub Berlingo VAN? We Wrocławiu sprawdź ofertę dealera MM Cars Citroen

Citroen Berlingo i Berlingo VAN to poszukiwane modele na rynku wtórnym. Warto się nimi zainteresować, o ile masz okazję kupienia samochodu z pewnego źródła. Nie chcesz ryzykować? Masz dość „okazji” i „perełek”, które szybko okazywały się studniami bez dna? W takim razie zapraszamy do salonu autoryzowanego dealera – MM Cars Citroen Wrocław, w którym oferujemy wyłącznie sprawdzone samochody z drugiej ręki, o zweryfikowanej historii i w dobrym stanie technicznym oraz wizualnym.

Jeśli natomiast od dawna szukasz Citroena Berlingo lub Berlingo VAN na Otomoto, to już teraz zajrzyj na naszą stronę-wizytówkę na tym portalu. Regularnie publikujemy na niej aktualne oferty sprzedaży zarówno samochodów nowych, jak i używanych.