X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Citroen C3 Wrocław – cena, promocja, jazda testowa, dealer, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Citroen C3 to od lat jeden z najchętniej wybieranych samochodów miejskich w Europie. Kierowcy doceniają go za wysoki komfort jazdy, a pasażerowie za pojemność i nowoczesne technologie bezpieczeństwa oraz rozrywki. Najnowsza generacja Citroena C3 idealnie wpisuje się w potrzeby także mniejszej rodziny. Citroena C3 we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław.

Citroen C3 – komfort przez wielkie K

Najważniejszym powodem, dla którego warto się zainteresować tym modelem, jest wręcz bezkonkurencyjny komfort jazdy. Citroen C3 najnowszej generacji m.in. korzysta z rozwiązań programu Citroen Advanced Comfort, w ramach którego kierowca i pasażerowie mogą się cieszyć niezwykle wygodnymi fotelami z obszernymi siedziskami. To pozwala bez obaw wybrać się w nawet najdalszą podróż.

Nowoczesne usługi komunikacyjne

Dobrym powodem, aby zamówić Citroena C3 u autoryzowanego dealera we Wrocławiu – MM Cars Citroen – są nowoczesne rozwiązania odpowiadające za komfort. W tym modelu znajdziemy m.in. zaawansowane usługi komunikacyjne, jak Citroen Connect Assist (bezpłatna usługa połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją, aktywna 24/7), Citroen Connect Navi (informacje o ruchu drogowym i warunkach pogodowych w czasie rzeczywistym) czy Citroen Connect Play (dzięki funkcji Mirror Screen można korzystać z aplikacji zapisanych na smartfonie z poziomu ekranu dotykowego).

Zamów C3 we Wrocławiu w wybranej wersji silnikowej

Osoby rozważające zakup Citroena C3 we Wrocławiu mogą wybierać spośród kilku wersji silnikowych, z których każda zapewnia bardzo dobrą dynamikę i niskie zużycie paliwa. Podstawowy wariant, 1.2 PURETECH o mocy 83 KM jest wyposażony w 5-biegową przekładnię manualną. To dobry wybór dla osób ceniących sobie niezawodność i preferujących spokojny styl jazdy w warunkach miejskich.

Szukasz emocji za kierownicą? MM Cars Citroen – autoryzowany dealer we Wrocławiu – poleca Citroena C3 w wersji silnikowej 1.2 PURETECH o mocy 110 KM, którego możesz zamówić z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Odwiedź nasz salon Citroena we Wrocławiu i zamów swoje C3!

Citroena C3 zamówisz w naszym salonie we Wrocławiu przy alei Karkonoskiej 50. Jako autoryzowany dealer Citroena we Wrocławiu gwarantujemy pełną dostępność modelu C3 w wybranych wersjach napędu i wyposażenia. Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami w wygodnej dla Ciebie formie, aby otrzymać indywidualną ofertę!

Citroen C3 – cena, promocja, wyprzedaż

Cena Citroena C3 jest kolejnym dobrym powodem, dla którego warto kupić właśnie ten model. To wyjątkowo korzystnie wyceniony samochód, o czym możesz się przekonać podczas wizyty w salonie dealera Citroena – MM Cars Citroen Wrocław. C3 jest dostępne już od 828 zł netto miesięcznie – zapytaj nas o specjalne warunki finansowania zakupu, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy.

Szukasz dobrej promocji na Citroena C3 we Wrocławiu? MM Cars Citroen to autoryzowany dealer francuskiej marki, który przygotuje dla Ciebie wyjątkowo konkurencyjną ofertę. Zapytaj naszego doradcę o promocyjne warunki zakupu z niską wpłatą własną, jak również o korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Jeśli natomiast cierpliwie czekasz na wyprzedaż Citroena C3 we Wrocławiu, to nie daj się wyprzedzić innym chętnym i już dziś odwiedź nasz salon – zaskoczymy Cię atrakcyjnymi ofertami na zakup egzemplarzy dostępnych od ręki lub do produkcji.

Umów się na jazdę testową Citroenem C3

Wciąż nie masz pewności, czy ten samochód jest dla Ciebie? Zapraszamy do salonu MM Cars Citroen Wrocław, w którym umówisz się na jazdę testową Citroenem C3. Pozwoli Ci ona lepiej poznać ten model, porównać wersje silnikowe i wyposażenia oraz podjąć najlepszą decyzję dla Ciebie i Twoich bliskich.

Na jazdę testową Citroenem C3 zaprasza autoryzowany dealer – MM Cars Citroen Wrocław. Już teraz skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodny termin jazdy.

Szukasz części do Citroena C3 we Wrocławiu? Zajrzyj do naszego ASO

MM Cars Citroen to nie tylko autoryzowany dealer francuskiej marki, ale także autoryzowana stacja obsługi pojazdów Citroen.

W naszym ASO Citroen we Wrocławiu znajdziesz bardzo szeroki wybór części do Citroena C3, w tym do poprzednich generacji. Daj się zaskoczyć atrakcyjnymi cenami oryginalnych podzespołów i akcesoriów!

Potrzebujesz sprawdzonego serwisu Citroena C3 we Wrocławiu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Powierz nam swój samochód i miej pewność, że zostanie prawidłowo zdiagnozowany i naprawiony zgodnie z rygorystycznymi procedurami producenta.

Znajdź używanego Citroena C3 we Wrocławiu

Jesteś zainteresowany zakupem używanego Citroena C3 we Wrocławiu, ale nie możesz znaleźć żadnej atrakcyjnej oferty? W poszukiwaniu sprawdzonego egzemplarza zapraszamy do MM Cars Citroen Wrocław! Znajdziesz u nas samochody z drugiej ręki o zweryfikowanej historii, drobiazgowo sprawdzone pod kątem stanu technicznego i wizualnego.

Aktualne oferty samochodów używanych regularnie publikujemy na naszej stronie-wizytówce na największym portalu ogłoszeń motoryzacyjnych. Znajdź swojego Citroena C3 na Otomoto!