X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X

Citroen C4 Wrocław – cena, autoryzowany dealer, jazda testowa, części, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Citroen C4 najnowszej generacji to kompaktowy hatchback, obok którego nie da się przejść obojętnie. Samochód kusi atrakcyjną stylistyką, oferując przy tym bardzo dużą ilość miejsca dla kierowcy i pasażerów oraz dostęp do najnowocześniejszych systemów komfortu i bezpieczeństwa. Citroena C4 we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław. Dowiedz się więcej o tym modelu.

Citroen C4 – nowa definicja hatchbacka

Samochody w nadwoziu hatchback do tej pory kojarzyły się z autami miejskimi, nastawionymi raczej na komfortowe przemieszczanie się na krótkich dystansach. Nowy Citroen C4 wyłamuje się z tego stereotypu.

Francuski producent opracował hatchbacka, który z powodzeniem spełni oczekiwania rodziny, oferując przestronne wnętrze, spory bagażnik oraz bardzo atrakcyjną sylwetkę przywodzącą na myśl samochody coupe. Zwiększony prześwit i duże koła znakomicie sprawdzają się w ruchu miejskim, na bezdrożach oraz autostradach, dając pewność prowadzenia.

Citroena C4 we Wrocławiu możesz zamówić w jednej z wielu wersji silnikowych. Gamę otwierają jednostki benzynowe 1.2 PURETECH o mocy od 100 do 155 KM, dostępne zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Pokonujesz dłuższe dystanse? Zainteresuj się Citroenem C4 z napędem wysokoprężnym 1.5 BlueHDI o mocy 110 lub 130 KM, także w wariancie z automatyczną skrzynią biegów. O różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami silnikowymi Citroena C4 zapytaj doradcę autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars.

Cena Citroena C4? Jest dobrze!

Citroen C4 to bardzo korzystnie wyceniony model, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. Możesz mieć ten samochód już od 99 350 zł! O cenę Citroena C4 we Wrocławiu koniecznie zapytaj doradcę autoryzowanego dealera Citroena – MM Cars.

Skorzystaj z aktualnych promocji na Citroena C4 we Wrocławiu

Francuski hatchback wpadł Ci w oko, ale liczysz na jeszcze lepsze ceny? W takim razie już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z MM Cars Citroen Wrocław. Nasi doradcy przedstawią Ci specjalne warunki zakupu tego modelu, w tym obejmujące atrakcyjne finansowanie (kredyt, leasing lub wynajem długoterminowy).

Promocje na Citroena C4 we Wrocławiu obejmują również korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, niedostępne bezpośrednio w firmach ubezpieczeniowych. Zapytaj nas o szczegóły, odwiedzając salon dealera Citroena we Wrocławiu przy alei Karkonoskiej 50.

Wyprzedaż Citroena C4 we Wrocławiu? Nie ma na co czekać!

Citroen C4 jest bardzo popularnym modelem na polskim rynku, a to powoduje, że czekanie na wyprzedaż rocznika może być ryzykowne. Zamiast zwlekać już teraz odwiedź salon autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars – i zapytaj nas o specjalne oferty zakupu egzemplarzy dostępnych od ręki lub zamawianych do produkcji.

Umów się na jazdę testową Citroenem C4 we Wrocławiu

Jazda testowa Citroenem C4 pozwoli Ci pozbyć się wszelkich wątpliwości i lepiej poznać ten samochód. Dzięki testom przekonasz się, czy rzeczywiście jest to auto dla Ciebie. O wiele łatwiej wybierzesz również wersję wyposażenia i napędu.

Na jazdę testową Citroenem C4 we Wrocławiu zaprasza MM Cars Citroen. Skontaktuj się z naszym doradcą, zapytaj o dostępność samochodów testowych i zarezerwuj dogodny termin dla siebie.

Skorzystaj z profesjonalnego serwisu Citroena C4 we Wrocławiu

Masz Citroena C4 i chcesz zadbać o swój samochód? Podstawą jest prawidłowy serwis i stosowanie oryginalnych części zamiennych. W ten sposób zagwarantujesz sobie bezawaryjną jazdę, a przy okazji zainwestujesz we własne bezpieczeństwo i wyższą wartość samochodu przy przyszłej odsprzedaży.

Najlepszym serwisem dla Citroena C4 we Wrocławiu jest ASO Citroen MM Cars przy alei Karkonoskiej 50. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, zapewniając profesjonalne usługi serwisowe, szczegółową diagnostykę oraz profesjonalne usunięcie usterki zgodnie z procedurami producenta.

W naszym ASO Citroena we Wrocławiu znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów i części do Citroena C4. Skontaktuj się z nami i daj się zaskoczyć atrakcyjnymi cenami!

Interesuje Cię używany Citroen C4? We Wrocławiu kup go w salonie MM Cars Citroen!

Najnowszy Citroen C4 nie jest jeszcze reprezentowany na rynku pojazdów używanych. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku poprzednich generacji, które cieszą się dużą popularnością wśród nabywców. Citroen C4 to synonim komfortu, bardzo dobrych właściwości jezdnych oraz znakomitego stosunku ceny do jakości wykonania i poziomu wyposażenia.

W poszukiwaniu używanego Citroena C4 koniecznie skontaktuj się z salonem autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars. W naszej ofercie regularnie pojawiają się egzemplarze w znakomitym stanie technicznym, gruntownie sprawdzone, o zweryfikowanej historii.

Rozglądając się za Citroenem C4 na Otomoto odwiedź naszą stronę-wizytówkę na tym portalu, gdzie regularnie publikujemy aktualne oferty sprzedaży pojazdów używanych.