X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X

Citroen C5 hybryda Wrocław – autoryzowany dealer, cena, promocja, jazda testowa, Otomoto, używane, części

piątek, 31 grudnia 2021

Hybrydowy Citroen C5 X to model, który szczególnie powinien zainteresować osoby szukające samochodu rodzinnego, gwarantującego wysoki komfort podróżowania, a przy tym bardzo niskie koszty eksploatacji. Napęd hybrydowy jest nie tylko oszczędny, ale też przyjazny środowisku naturalnemu, co w dobie zmian klimatu ma niebagatelne znaczenie. Citroena C5 hybryda we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław. Dowiedz się więcej o tym modelu.

Citroen C5 X – hybrydowy napęd, który gwarantuje maksimum swobody

Wiele osób rozważa zakup samochodu z napędem elektrycznym, jednak ostatecznie rezygnuje z tego pomysłu obawiając się niskiej użyteczności auta. Jeśli często jeździsz w dalekie trasy i nie możesz sobie pozwolić na to, aby spędzić mnóstwo czasu na stacji ładowania, to wybierz hybrydowego Citroena C5 X.

W tym modelu (dostępnym również z klasycznym napędem benzynowym) producent zastosował hybrydę typu plug-in. Oznacza to, że energię do zasilania jednostki elektrycznej uzupełniamy z zewnętrznego źródła. Co to daje? Przede wszystkim możliwość poruszania się samochodem również w trybie w 100% elektrycznym – zasięg na jednym ładowaniu wynosi nawet do 55 kilometrów. Tryb elektryczny działa do prędkości 135 km/h.

Bazową jednostką w tym układzie jest silnik benzynowy o mocy 180 KM, który zapewnia pełną niezależność. Gdy nie masz możliwości uzupełnienia energii w akumulatorach, to po prostu jeździsz Citroenem C5 hybrydowym tak jak samochodem spalinowym. Dodajmy, że łączna moc układu to aż 225 KM, co przekłada się na świetne osiągi, a przy tym pozwala jeździć naprawdę tanio – średnie zużycie paliwa w cyklu WLTP to zaledwie 1,3 l/100 km.

Nowy hybrydowy Citroen C5 X to samochód na wskroś nowoczesny, oferujący dostęp do licznych technologii bezpieczeństwa i komfortu. Do Twojej dyspozycji są takie rozwiązania, jak m.in. cyfrowy zestaw wskaźników wyświetlających informacje o stanie naładowania akumulatorów i zasięgu czy usługi zdalnej komunikacji z samochodem za pośrednictwem aplikacji My Citroen.

Citroen C5 X Hybrid – poznaj go w salonie autoryzowanego dealera we Wrocławiu

MM Cars Citroen Wrocław, autoryzowany dealer francuskiej marki, zaprasza do swojego salonu przy ulicy Karkonoskiej 50. Obejrzysz w nim nowego Citroena C5 X Hybrid i przekonasz się, jak doskonale wykonany jest to samochód. W rozmowie z naszym doradcą skonfigurujesz swój egzemplarz z możliwie jak najkrótszym terminem odbioru.

Już teraz zaplanuj sobie wizytę w naszym salonie Citroena we Wrocławiu, w którym masz możliwość obejrzenia z bliska tego ekscytującego samochodu, jakim jest hybrydowy Citroen C5 X.

Citroen C5 X hybryda – cena jest bardzo korzystna

Samochody z napędem hybrydowym kojarzą Ci się z trudnym do spełnienia marzeniem? W takim razie daj się pozytywnie zaskoczyć podczas wizyty w salonie autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars!

Nasi doradcy przedstawią Ci aktualne oferty i specjalne warunki zakupu. Przekonasz się, że cena hybrydowego Citroena C5 X jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza w relacji do jakości wykonania, poziomu wyposażenia, pojemności oraz dynamiki hybrydowego napędu.

Zapytaj o aktualne promocje na Citroena C5 X hybryda

Hybrydowy Citroen C5 X to rynkowa nowość, stąd nie pojawiają się jeszcze spektakularne promocje na ten model. Jeśli jednak jesteś zdecydowany na zakup, to już teraz skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Citroena we Wrocławiu – MM Cars.

Zapytaj naszego doradcę o promocyjne warunki finansowania zakupu, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy. W ramach promocji zaproponujemy Ci również bezkonkurencyjny cenowo pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC.

W oczekiwaniu na wyprzedaż Citroena C5 X Hybrid odwiedź nasz salon we Wrocławiu i sprawdź, czy już teraz nie dostaniesz od nas bardzo atrakcyjnej oferty z krótkim terminem odbioru samochodu.

Szukasz serwisu dla Citroena C5 X Hybrid? We Wrocławiu postaw na ASO MM Cars Citroen!

Hybrydowy Citroen C5 X to na tyle świeży model, że póki co obsługa serwisowa sprowadza się wyłącznie do wykonywania podstawowych czynności, jak wymiana oleju i elementów ulegających naturalnemu zużyciu. Jednak nawet tutaj niezbędna jest specjalistyczna wiedza oraz dostęp do technologii producenta.

W poszukiwaniu serwisu dla hybrydowego Citroena C5 X we Wrocławiu umów się na wizytę w ASO Citroen Wrocław przy ulicy Karkonoskiej 50. Gwarantujemy sprawną obsługę, bliskie terminy przyjęć oraz serwisowanie samochodu zgodnie z procedurami Citroena, co przełoży się na długie i bezawaryjne użytkowanie pojazdu.

W naszym ASO Citroen we Wrocławiu zamówisz również wszystkie potrzebne akcesoria i części do hybrydowego Citroena C5 X.

Używany Citroen C5 X hybrydowy? Sprawdź w MM Cars!

Hybrydowy Citroen C5 X jest zbyt krótko na rynku, aby móc przebierać w ofertach używanych egzemplarzy. Najłatwiej znaleźć taki samochód w salonie autoryzowanego dealera Citroena. Skontaktuj się z doradcą MM Cars Citroen Wrocław i zapytaj o dostępność używanego Citroena C5 X hybryda, np. o egzemplarz pokazowy.

Jeśli natomiast zaczynasz rozglądać się za Citroenem C5 X Hybrid na Otomoto, to koniecznie odwiedź naszą stronę-wizytówkę na tym portalu i sprawdź aktualne oferty.