X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Citroen C5 SUV Plug-In Hybrid Wrocław – hybryda, autoryzowany dealer, cena, jazda próbna, promocja, używane, części

Samochody z napędem hybrydowym cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Do tego stopnia, że dla wielu nabywców są pierwszym wyborem. Trudno się temu dziwić: hybryda gwarantuje niskie koszty eksploatacji, a do tego jest bardziej wszechstronna w porównaniu z napędem elektrycznym. Jednym z najciekawszych modeli, szczególnie z punktu widzenia rodziny, jest Citroen C5 SUV Plug-In Hybrid, który we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera – MM Cars Citroen Wrocław. Dowiedz się więcej o tym modelu i przekonaj się, że to dobry wybór dla Ciebie.

Niezawodny i oszczędny napęd hybrydowy – Citroen C5 SUV

Citroen C5 Aircross to SUV dostępny w wersji napędu hybrydowego. Mamy tutaj do czynienia z hybrydą typu Plug-In, gdzie energię niezbędną do zasilania jednostki elektrycznej uzupełniamy z zewnętrznego źródła, na przykład publicznej ładowarki czy wallboxa w domowym garażu.

Napęd PHEV FWD 225 EAT8 to idealny wybór do tego modelu. Oferuje moc aż 225 KM, prędkość maksymalną do 225 km/h oraz wręcz symboliczne zużycie paliwa, które średnio wynosi zaledwie 1,4 l/100 km.

Kilka słów warto poświęcić skrzyni biegów. W wersji hybrydowej samochód jest dostępny wyłącznie z przekładnią EAT8, czyli automatem o ośmiu przełożeniach, który zapewnia bardzo wysoki komfort jazdy oraz ma pozytywny wpływ na zużycie paliwa – przeciętnie jest ono nawet o 7% niższe w porównaniu z wersją ze skrzynią manualną.

Poznaj lepiej hybrydowego Citroena C5 SUV w salonie autoryzowanego dealera we Wrocławiu

Citroen C5 SUV hybryda to nietuzinkowy samochód, który budzi zazdrosne spojrzenia na ulicy. Efektowna stylistyka nie stoi jednak na przeszkodzie w cieszeniu się nieprzeciętną funkcjonalnością tego samochodu. Wspomnijmy tylko o przepastnym wnętrzu i bagażniku, a także o trzech niezależnych fotelach w drugim rzędzie – to idealne rozwiązanie dla rodziny podróżującej z dziećmi w fotelikach.

Chcesz dokładnie obejrzeć hybrydowego Citroena C5 Aircross? Już teraz zapraszamy do salonu autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław przy ulicy Karkonoskiej 50.

Na miejscu skorzystasz z pomocy naszego doradcy, który przedstawi Ci najważniejsze fakty na temat tego modelu oraz przygotuje wstępną, indywidualną ofertę zakupu z odbiorem samochodu w najszybszym możliwym terminie.

Umów się też na jazdę testową hybrydowym Citroenem C5 SUV, która pozwoli Ci ostatecznie przekonać się do tego modelu. Skontaktuj się z doradcą naszego salonu we Wrocławiu i zapytaj o dostępność egzemplarzy testowych.

Cena hybrydowego Citroena C5 Aircross SUV pozytywnie Cię zaskoczy

Citroen C5 Aircross robi duże wrażenie, dlatego wiele osób może z góry założyć, że jest to auto poza ich zasięgiem finansowym. Uspokajamy: cena hybrydowego Citroena C5 SUV to jedna z najważniejszych zalet tego modelu.

Przekonaj się o tym podczas osobistej wizyty w naszym salonie Citroena we Wrocławiu lub kontaktuj się z doradcą MM Cars Citroen Wrocław mailowo czy telefonicznie. Przygotujemy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę zakupu tego samochodu, który jest jednym z najlepiej wycenionych SUV-ów na rynku – zwłaszcza w relacji do jakości wykonania i poziomu wyposażenia.

Zapytaj o aktualne promocje na hybrydowego Citroena C5 Aircross SUV

Hybrydowy Citroen C5 SUV cieszy się tak dużą popularnością we Wrocławiu, że trudno jest znaleźć jakąś świetną promocję cenową na ten model. Wciąż jednak możesz skorzystać ze specjalnych warunków zakupu, w tym z korzystnego finansowania w formie kredytu, leasingu czy wynajmu długoterminowego. O szczegóły zapytaj doradcę dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars.

W rozmowie z naszym doradcą poproś również o przedstawienie aktualnych promocyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych, które oferujemy w bezkonkurencyjnych cenach, niedostępnych u brokerów.

Wybierz najlepszy serwis dla hybrydowego Citroena C5 SUV we Wrocławiu

Citroen C5 Aircross Plug-In Hybrid to samochód bardzo zaawansowany pod względem technologicznym, dlatego wymaga specjalistycznego serwisowania zgodnie z procedurami francuskiego producenta. Nie powierzaj swojego samochodu przypadkowemu warsztatowi!

Już teraz zapraszamy do umówienia się na pierwszą wizytę w naszej ASO Citroen we Wrocławiu, gdzie Twój hybrydowy Citroen C5 SUV zostanie drobiazgowo sprawdzony przez doświadczonych specjalistów. Ustalimy wszelkie nieprawidłowości, szybko usuniemy ewentualne usterki, udzielając również gwarancji na wykonane naprawy.

Nasza ASO Citroen we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50 to także miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i części do hybrydowego Citroena C5 Aircross SUV w najlepszych cenach, z gwarancją dużej dostępności.

Kup używanego Citroena C5 SUV Hybrid z pewnego źródła

Hybrydowy Citroen C5 Aircross SUV cieszy się dużą popularnością na rynku wtórnym. Jeśli rozważasz zakup takiego samochodu, to w pierwszej kolejności zapoznaj się z naszą ofertą. Autoryzowany dealer Citroena we Wrocławiu – MM Cars – proponuje wyłącznie wnikliwie sprawdzone samochody z drugiej ręki.

Jeśli natomiast właśnie rozpoczynasz poszukiwania hybrydowego Citroena C5 SUV na Otomoto, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę-wizytówkę na tym portalu, gdzie publikujemy aktualne oferty sprzedaży samochodów nowych i używanych.