X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Citroen e-Berlingo Wrocław – elektryczny, cena, autoryzowany dealer, promocja, serwis, części, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Citroen e-Berlingo to samochód, który wymyka się motoryzacyjnym schematom. Z jednej strony jest super funkcjonalny i świetnie wpisuje się w oczekiwania aktywnej rodziny, a z drugiej może stanowić idealny wybór do firmy. Znakiem rozpoznawczym e-Berlingo jest oczywiście napęd elektryczny, który gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacji. Citroena e-Berlingo, w tym w wersji VAN, zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław.

Citroen e-Berlingo VAN Electric – oszczędny wybór dla biznesu

Samochody elektryczne kojarzą się przede wszystkim z modelami osobowymi. Tymczasem Citroen udowadnia, że technologia napędu zeroemisyjnego jak najbardziej ma zastosowanie również w autach użytkowych. Przykładem jest właśnie Citroen e-Berlingo VAN Electric.

Zastosowany napęd elektryczny zapewnia zasięg nawet do 275 kilometrów. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia przywrócenie akumulatorom do 80% pojemności w czasie zaledwie 30 minut. Co ważne, w tej wersji Berlingo pozostaje w pełni funkcjonalnym samochodem o nieprzeciętnej ładowności i pojemności ładunkowej.

Citroena e-Berlingo VAN Electric możesz zamówić w wersji o standardowej długości nadwozia M (4,4 metra) lub XL (4,75 metra). Dostępne są również dwie wersje użytkowe: Driver (idealna dla pracowników i przedstawicieli handlowych dużo podróżujących po kraju) oraz Worker (świetny samochód transportowy).

Citroen e-Berlingo – ciekawa propozycja dla rodziny

Pierwsza generacja Citroena Berlingo, która zadebiutowała na rynku w 1996 roku, stworzyła zupełnie nowy segment: samochodów rekreacyjnych. Dziś to nadal bardzo popularny wybór wśród osób, które szukają auta o rodzinnym charakterze, a przy tym o ponadprzeciętnych właściwościach przewozowych.

Jeśli masz aktywną, dużą rodzinę, często wozisz ze sobą sprzęt sportowy, a w dodatku chcesz podróżować tanio i bez szkody dla środowiska, to rozważ zakup Citroena e-Berlingo – we Wrocławiu zamówisz go w salonie autoryzowanego dealera MM Cars Citroen.

e-Berlingo to samochód z napędem elektrycznym, który oferuje zasięg aż do 280 kilometrów. Jest napędzany silnikiem o mocy 136 KM, co pozwala podróżować z maksymalną prędkością do 130 km/h. Przemyślany projekt wnętrza i aż 18 technologii zwiększających bezpieczeństwo oraz podnoszących komfort jazdy dopełniają obraz samochodu, który fantastycznie odpowiada na potrzeby rodzin czy młodych, aktywnych ludzi.

Umów się na jazdę testową elektrycznym Citroenem Berlingo

Jesteś przedsiębiorcą, który rozważa zakup Citroena e-Berlingo VAN? A może wpadł Ci w oko komfortowy i wszechstronny e-Berlingo? W każdym z tych przypadków zapraszamy do umówienia się na jazdę testową elektrycznym Citroenem Berlingo, która pozwoli Ci ostatecznie utwierdzić się w wyborze właśnie tego samochodu.

Na jazdę testową zaprasza dealer francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław. Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność samochodów testowych, a następnie zarezerwuj termin dla siebie.

Cena elektrycznego Citroena e-Berlingo – skorzystaj z najlepszej oferty we Wrocławiu

Citroen Berlingo elektryczny to bardzo korzystnie wyceniony samochód. Pamiętajmy również, że ten model kwalifikuje się do rządowej dopłaty z programu „Mój Elektryk” – szczegóły omówisz z doradcą MM Cars Citroen Wrocław.

Liczysz na dobrą promocję na elektrycznego Citroena Berlingo? Już teraz odwiedź salon dealera we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50. Nasz doradca przedstawi Ci aktualną ofertę oraz atrakcyjne warunki finansowania zakupu, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy. Zapytaj również o bezkonkurencyjne cenowo pakiety dealerskie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz o programy serwisowe.

Jeśli natomiast cierpliwie czekasz na wyprzedaż rocznika elektrycznego Citroena e-Berlingo, to skorzystaj z naszej rady i już teraz skontaktuj się z MM Cars Citroen Wrocław. Przygotujemy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę na zakup samochodu z bieżącego rocznika.

Sprawdzony serwis dla elektrycznego Citroena e-Berlingo we Wrocławiu? Umów się na wizytę w ASO MM Cars Citroen!

Nie ma lepszego miejsca do serwisowania samochodu francuskiej marki niż Autoryzowana Stacja Obsługi. Specjaliści MM Cars Citroen gwarantują fachową opiekę nad Twoim autem, szybkie i prawidłowe zdiagnozowanie wszelkich usterek, a także ich usunięcie. Dzięki temu zyskasz pewność, że podróżujesz samochodem bezpiecznym, który posłuży Ci przez wiele lat.

Szukasz części do elektrycznego Citroena Berlingo we Wrocławiu lub do poprzednich generacji tego modelu? Sprawdź ofertę ASO Citroen MM Cars przy ulicy Karkonoskiej 50 i daj się pozytywnie zaskoczyć cenami oryginalnych akcesoriów i podzespołów.

Używany Citroen e-Berlingo we Wrocławiu – poszukiwania zacznij od salonu autoryzowanego dealera

Używany elektryczny Citroen e-Berlingo to nadal rzadkość w ogłoszeniach. Jeśli Ci się nie spieszy, a chcesz mieć gwarancję nabycia samochodu z pewnego źródła, w dobrej kondycji technicznej i wizualnej, to odpowiedniej oferty szukaj w MM Cars Citroen Wrocław.

Wszystkich zainteresowanych zakupem elektrycznego Citroena e-Berlingo we Wrocławiu zapraszamy na Otomoto, a dokładnie na naszą stronę-wizytówkę na tym portalu. Znajdziesz tam oferty sprzedaży samochodów nowych i używanych.