X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Citroen e-C4 Wrocław – elektryczny, cena, wyprzedaż, promocja, autoryzowany dealer, jazda testowa

piątek, 31 grudnia 2021

Gama samochodów elektrycznych stale się powiększa i już dziś bez problemu znajdziemy na rynku modele zeroemisyjne, które spełniają oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Do tej drugiej grupy można zaliczyć Citroena e-C4, czyli hatchbacka z napędem elektrycznym, który zachwyca designem, wyposażeniem, komfortem podróżowania oraz zasięgiem. Elektrycznego Citroena C4 we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław.

Citroen e-C4 – znakomity napęd elektryczny

Kluczową zaletą tego samochodu jest właśnie zeroemisyjny napęd, który z jednej strony jest przyjazny środowisku, a z drugiej gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacji. Francuski producent zastosował tutaj silnik elektryczny o mocy 136 KM, sprzężony z automatyczną skrzynią biegów.

Elektryczny Citroen C4 może pokonać nawet do 357 kilometrów. Uzupełnienie 80% energii zajmuje tylko 30 minut (przy wykorzystaniu ładowarki o mocy 100 kW). Warto zaznaczyć, że akumulatory o pojemności 50 kWh zostały objęte aż 8-letnią gwarancją z limitem 160 000 kilometrów.

Citroen C4 elektryczny – cena, która przekonuje do zakupu „elektryka”!

Samochody elektryczne wciąż są zauważalnie droższe od spalinowych, natomiast ta różnica szybko się zaciera. Zwłaszcza, gdy nabywca ma możliwość skorzystania z rządowego dofinansowania w ramach programu „Mój Elektryk”. Koniecznie zapytaj o szczegóły doradcę autoryzowanego dealera Citroen we Wrocławiu – MM Cars.

Cena Citroena e-C4 jest bardzo atrakcyjna, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę osiągi tego samochodu, poziom wyposażenia, atrakcyjny design, a także obszerność i funkcjonalność. Chcesz indywidualną ofertę? Odwiedź salon Citroena we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50 lub skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie.

Promocja na elektrycznego Citroena C4 – kup samochód elektryczny w korzystnej cenie!

Citroen e-C4 jest bardzo korzystnie wycenionym samochodem elektrycznym, natomiast rozumiemy, że zakup takiego auta wiąże się ze sporym wydatkiem. Dlatego szukając atrakcyjnej promocji na elektrycznego Citroena C4 we Wrocławiu skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera MM Cars Citroen Wrocław.

Przedstawimy Ci indywidualną ofertę, w tym obejmującą rabat dealerski, specjalne warunki finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w bezkonkurencyjnej cenie.

Jeśli natomiast wolisz poczekać na wyprzedaż Citroena e-C4, to miej świadomość, że nie jest to powszechnie dostępny model samochodu. Nie ma pewności, że w ogóle pojawią się wyprzedaże rocznika obejmujące elektrycznego Citroena C4. Lepiej więc już teraz skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu MM Cars i zapytaj o aktualną ofertę.

Umów się na jazdę testową Citroenem e-C4 we Wrocławiu

Nie miałeś jeszcze okazji jeździsz samochodem elektrycznym, zwłaszcza tej klasy? W takim razie już teraz zapraszamy na jazdę testową elektrycznym Citroenem C4. Umówisz się na nią w salonie Citroena we Wrocławiu – MM Cars przy ulicy Karkonoskiej 50.

Podczas jazdy testowej Citroenem e-C4 dokładnie poznasz możliwości napędu elektrycznego i przekonasz się, że jest to najlepszy wybór w dobie wysokich cen paliw.

ASO we Wrocławiu – najlepsze miejsce do serwisowania Citroena e-C4

Citroen e-C4 to bardzo zaawansowany technologicznie samochód, który wymaga specjalistycznego serwisu. Tylko wtedy można liczyć na długą, bezawaryjną i satysfakcjonującą eksploatację. Szukając serwisu dla Citroena C4 elektrycznego koniecznie umów się na wizytę w ASO Citroen we Wrocławiu – MM Cars.

Jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych serwisów Citroena w regionie, ciesząc się dużym zaufaniem klientów. Gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, profesjonalne przeprowadzenie napraw bieżących, głównych i powypadkowych, a także usługi z zakresu car detailingu.

Szukasz części do Citroena e-C4? We Wrocławiu największy wybór znajdziesz w ASO MM Cars Citroen Wrocław. Oferujemy nie tylko części zamienne, ale również wszelkie akcesoria do Twojego modelu. Skontaktuj się z nami i daj się zaskoczyć atrakcyjnymi cenami!

Używany elektryczny Citroen C4? Kup go ze sprawdzonego źródła

Co prawda używane elektryczne Citroeny C4 nie są jeszcze częstym widokiem w ogłoszeniach, ale to będzie się powoli zmieniać wraz ze wzrostem sprzedaży tego modelu. Jeśli dziś nie możesz sobie pozwolić na zakup fabrycznie nowego hatchbacka francuskiego producenta z napędem elektrycznym, to poluj na okazje na rynku wtórnym.

Na dobry początek skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Citroena we Wrocławiu – MM Cars. Zapytaj nas o egzemplarze elektrycznego Citroena C4 z drugiej ręki, w tym o samochody testowe. Zakup używanego auta w naszym salonie to gwarancja świętego spokoju, pewnej historii i doskonałego stanu technicznego.

Jeśli natomiast rozglądasz się za Citroenem C4 elektrycznym na Otomoto, to koniecznie odwiedź naszą stronę-wizytówkę na tym portalu ogłoszeń motoryzacyjnych, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne oferty.