X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X

Citroen e-SpaceTourer Wrocław – elektryczny, autoryzowany dealer, cena, promocja, wyprzedaż, części, serwis

piątek, 31 grudnia 2021

Szukasz rodzinnego samochodu, który idealnie sprawdzi się w długich trasach, zapewniając bardzo wysoki komfort podróżowania i niskie koszty eksploatacji? Elektryczny Citroen e-SpaceTourer to idealny wybór dla Ciebie. Ten wygodny samochód o przepastnym wnętrzu został wyposażony w zeroemisyjny napęd, dzięki czemu jest przyjazny portfelowi właściciela i środowisku naturalnemu. Citroena e-SpaceTourer we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera – MM Cars Citroen Wrocław. Poznaj najważniejsze zalety tego modelu, wśród których jest także bardzo atrakcyjna cena.

Citroen e-SpaceTourer – wybór numer jeden dla rodzin we Wrocławiu

e-SpaceTourer to samochód, który w 100% odpowiada na potrzeby każdej dużej rodziny. Oferuje olbrzymią ilość miejsca oraz przepastny bagażnik, dzięki czemu bez obaw można się nim wybrać na wakacje na południu Europy - podróż minie bardzo przyjemnie. To również zasługa bogatego wyposażenia obejmującego wszystkie najważniejsze funkcje komfortu i bezpieczeństwa.

Kluczową zaletą tego modelu jest napęd elektryczny. Dzięki niemu możesz podróżować tym samochodem w ruchu miejskim i w trasie z przyjemną świadomością, że robisz coś dobrego dla środowiska. Funkcjonalność? Nie musisz się o to martwić. e-SpaceTourer oferuje zasięg aż do 330 kilometrów na jednym ładowaniu, a dzięki funkcji uzupełnienia energii do 80% w czasie zaledwie 30 minut możesz bez obaw ruszyć nawet w długą trasę, oczywiście planując ją pod kątem dostępności stacji ładowania.

Citroen e-SpaceTourer cieszy się dużym zainteresowaniem we Wrocławiu, wypełniając rynkową niszę i spełniając oczekiwania każdej dużej rodziny, zwłaszcza aktywnej, która szuka pojazdu do wygodnego podróżowania nie tylko w czasie wakacji, ale też w weekendy. W codziennym użytkowaniu docenisz komfortowe zawieszenie, zwiększony prześwit oraz dostęp do aż 15 systemów wspierających kierowcę, m.in. ułatwiających parkowanie tym przepastnym vanem.

Już teraz odwiedź salon dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars - i poznaj lepiej Citroena e-SpaceTourer. Nasz doradca zaprezentuje Ci ten model oraz zaprosi na jazdę testową w dogodnym dla Ciebie terminie.

Cena Citroena e-SpaceTourer – skorzystaj z bardzo dobrej oferty!

Citroen e-SpaceTourer jest korzystnie wycenionym samochodem. Możesz go mieć już od 256 200 zł brutto, co jest dobrą ceną w relacji do wielkości i pojemności auta, poziomu wyposażenia oraz jakości wykonania. Nie zapominajmy, że jest to samochód z napędem elektrycznym, dzięki czemu kwalifikuje się do rządowej dopłaty z programu „Mój Elektryk” – o szczegóły zapytaj doradcę MM Cars. autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu .

Szukasz promocji na Citroena e-SpaceTourer? Koniecznie odwiedź nasz salon we Wrocławiu i porozmawiaj z doradcą o indywidualnych warunkach zakupu. Możesz liczyć na promocyjne finansowanie (kredyt, leasing oraz wynajem długoterminowy), jak również na bardzo korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Wolisz poczekać na wyprzedaż Citroena e-SpaceTourer? Pamiętaj, że nie jest to samochód równie łatwo dostępny jak standardowe modele miejskie i SUV-y francuskiego producenta. Jeśli więc nie chcesz stracić okazji na zakup tego auta w naprawdę dobrej cenie, to już teraz skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie. Doradcy MM Cars – autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – są do Twojej dyspozycji.

Serwis Citroena e-SpaceTourer – zaufaj wiedzy ekspertów ASO we Wrocławiu

Każdy właściciel Citroena e-SpaceTourer powinien mieć świadomość posiadania samochodu bardzo zaawansowanego technologicznie. Już sam napęd elektryczny sprawia, że nie każdy serwis będzie w stanie prawidłowo zająć się obsługą tego auta.

Szukasz sprawdzonego, godnego zaufania serwisu dla Citroena e-SpaceTourer we Wrocławiu? Zapraszamy do skorzystania z usług ASO MM Cars Citroen Wrocław. W naszej ofercie znajdziesz zarówno standardowe czynności serwisowe, jak i naprawy główne czy powypadkowe.

Potrzebujesz części do Citroena e-SpaceTourer? We Wrocławiu największy wybór oryginalnych akcesoriów i podzespołów znajdziesz w ASO Citroen MM Cars przy ulicy Karkonoskiej 50.

Rozważasz zakup używanego Citroena e-SpaceTourer? We Wrocławiu dobry egzemplarz znajdziesz w ofercie MM Cars Citroen!

Citroen e-SpaceTourer jest dostępny na rynku zbyt krótko, aby móc liczyć na wiele ofert sprzedaży egzemplarzy z drugiej ręki. W dodatku nie zapominajmy, że mówimy tutaj o samochodzie z napędem elektrycznym, wyposażonym w szereg najnowocześniejszych systemów komfortu i bezpieczeństwa.

Dlatego bardzo ważne jest, aby kupić auto z pewnego źródła. Wszystkich poszukujących używanego Citroena e-SpaceTourer we Wrocławiu zapraszamy do kontaktu z salonem autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław.

Przeglądasz Otomoto w poszukiwaniu Citroena e-SpaceTourer? Koniecznie zajrzyj na naszą stronę-wizytówkę na tym portalu ogłoszeniowym, gdzie regularnie publikujemy aktualne oferty sprzedaży samochodów nowych i używanych.