X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Citroen Jumper Wrocław – cena, autoryzowany dealer, promocja, części, serwis, używane, Otomoto

piątek, 31 grudnia 2021

Citroen Jumper to legendarny model, który pomógł urosnąć już tysiącom firm w Europie, w tym w Polsce. Dziś wciąż jest to jeden z najchętniej wybieranych samochodów dostawczych, słynący z niezawodności, wszechstronności, wysokiego komfortu jazdy i bezpieczeństwa. Citroena Jumper we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław. Poznaj lepiej ten model i przekonaj się, że jest to optymalny wybór do Twojej firmy.

Citroen Jumper – pierwszy wybór przedsiębiorców we Wrocławiu

Citroen Jumper ma całą listę zalet, jednak z punktu widzenia właściciela firmy kluczowa jest jedna: wszechstronność. W najnowszej odsłonie ten francuski samochód dostawczy oferuje nawet do 17 m3 przestrzeni ładunkowej, co umożliwia wykorzystywanie tego modelu m.in. do przewożenia materiałów budowlanych, narzędzi, różnego rodzaju sprzętu czy np. produktów spożywczych. Jumper oferuje przy tym największą w segmencie szerokość przestrzeni ładunkowej.

Profesjonaliści z pewnością docenią także wysoki komfort codziennej eksploatacji, co jest zasługą zastosowania wygodnych siedzeń, licznych schowków oraz nowoczesnych usług komunikacyjnych. Warto wspomnieć o dopracowanej izolacji akustycznej oraz zawieszeniu skonfigurowanym tak, aby zapewniało zarówno komfort jazdy, jak i pewność prowadzenia przy wyższych prędkościach.

Citroena Jumper zamówisz w salonie autoryzowanego dealera MM Cars Citroen Wrocław w jednej z czterech wersji długości i trzech wersji wysokości. Ładowność tego modelu wynosi aż do 1890 kilogramów (podwozie z kabiną), a masa całkowita do 4 ton. Dodajmy, że samochód jest dostępny w wersjach Worker i Driver, dzięki czemu możesz łatwo dopasować charakter pojazdu do rzeczywistych potrzeb Twojego biznesu.

O więcej szczegółów zapytaj doradcę dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars, gdzie od razu możesz poprosić o indywidualną ofertę na zakup Citroena Jumper.

Po Citroena Jumper zapraszamy do salonu MM Cars Citroen we Wrocławiu

Jesteś zainteresowany zakupem Citroena Jumper? We Wrocławiu najlepszą ofertę dostaniesz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars. Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie, a nasi doradcy przedstawią Ci wszystkie szczegóły na temat dostępnych wersji silnikowych, wyposażenia oraz zabudowy.

Jako autoryzowany dealer Citroena mamy dostęp do egzemplarzy czekających na odbiór, dlatego jeśli bardzo Ci się spieszy, to już teraz zapraszamy do MM Cars. Zapytaj nas również o samochód do produkcji z najkrótszym możliwym terminem dostawy.

Zapraszamy na jazdę próbną Citroenem Jumper we Wrocławiu

Większość przedsiębiorców rozważających zakup tego modelu podejmuje ostateczną decyzję po odbyciu jazdy próbnej Citroenem Jumper. We Wrocławiu umówisz się na nią w salonie MM Cars Citroen przy ulicy Karkonoskiej.

Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o aktualną dostępność pojazdów testowych, a następnie zarezerwuj dogodny termin dla siebie.

Poznaj cenę Citroena Jumper – we Wrocławiu najlepszą ofertę dostaniesz w MM Cars Citroen!

Citroen Jumper cieszy się dużą popularnością na polskim rynku również za sprawą bardzo korzystnej ceny. Ten samochód dostawczy możesz mieć już od 130 195 zł. Po indywidualną ofertę zapraszamy do salonu autoryzowanego dealera Citroen we Wrocławiu – MM Cars.

Nasz doradca zaproponuje Ci korzystną cenę uwzględniającą rabat dealerski, a także przedstawi aktualne promocje na Citroena Jumper. Możesz liczyć m.in. na bardzo atrakcyjne warunki finansowania zakupu, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy. Dodatkowo zapytaj nas o pakiety dealerskie ubezpieczeń komunikacyjnych w bezkonkurencyjnej cenie.

Czekasz na wyprzedaż Citroena Jumper we Wrocławiu? Pamiętaj, że liczba egzemplarzy wyprzedażowych zawsze jest mocno ograniczona. Dlatego bezpieczniej będzie skontaktować się z nami już teraz i poprosić o indywidualną, korzystną ofertę zakupu tego samochodu z krótkim terminem odbioru.

Serwis Citroen Jumper Wrocław – skorzystaj z usług serwisowych naszej ASO

Citroen Jumper to samochód, który zniesie wiele, natomiast pod warunkiem zapewnienia mu bieżącej, fachowej obsługi serwisowej. W poszukiwaniu najlepszego serwisu dla Citroena Jumper we Wrocławiu koniecznie odwiedź ASO przy ulicy Karkonoskiej 50.

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do zaawansowanych technologii producenta, co pozwala im szybko i precyzyjnie diagnozować wszelkie usterki, a następnie skutecznie je usuwać. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów i oryginalnych części do Citroena Jumper w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szukasz używanego Citroena Jumper we Wrocławiu? Sprawdź egzemplarze dostępne w MM Cars Citroen!

Używany Citroen Jumper może być świetnym partnerem dla Twojego biznesu. Warunek jest jeden: musisz znaleźć egzemplarz z pewną historią, w dobrym stanie technicznym, bez ukrytych wad. W poszukiwaniu takiego samochodu odwiedź salon autoryzowanego dealera Citroen we Wrocławiu – MM Cars.

Rozglądasz się za Citroenem Jumper na Otomoto? Nie pomiń naszej strony-wizytówki na tym portalu, na której regularnie publikujemy aktualne oferty sprzedaży samochodów nowych i używanych.

Nasze lokalizacje Napisz do nas