X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Citroen Jumpy Wrocław – cena, autoryzowany dealer, promocja, serwis, wyprzedaż, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Citroen Jumpy to jeden z najchętniej wybieranych samochodów dostawczych na polskim rynku. Sukces tego modelu jest pochodną jego uniwersalności, dobrej jakości wykonania, wysokiego komfortu jazdy oraz nieprzeciętnych możliwości transportowych. Citroena Jumpy we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław. Sprawdź, dlaczego warto się zainteresować właśnie tym modelem.

Citroen Jumpy Wrocław – wszechstronny przyjaciel Twojego biznesu

Citroen Jumpy to samochód dostawczy, który świetnie sprawdzi się w wielu firmach. Możesz wykorzystać go do przewożenia narzędzi, materiałów budowlanych, różnego rodzaju sprzętów, jak również do transportowania długich i nieporęcznych przedmiotów.

Wszechstronność tego modelu jest zasługą zoptymalizowanej zabudowy, którą możesz łatwo dopasować do własnych potrzeb. Jumpy oferuje ładowność do 1400 kilogramów, 6,6 m3 objętości ładunkowej i 2,5 tony masy holowniczej. Jest przy tym dostępny w aż trzech rozmiarach (XS o długości 4,60 metra, M o długości 4,95 metra oraz XL o długości 5,30 metra), co dodatkowo umożliwia zakup dokładnie takiego samochodu, jakiego potrzebuje Twój biznes.

Citroena Jumpy we Wrocławiu możesz zamówić również w cieszącej się coraz większą popularnością wersji napędu zeroemisyjnego. Model e-Jumpy oferuje zasięg aż do 330 kilometrów, funkcję szybkiego ładowania do 80% w czasie 30 minut oraz dostęp do e-usług ułatwiających zarządzanie pojazdem i jego codzienną eksploatację.

Czy wiesz, że…

Citroen e-Jumpy, czyli w wersji z napędem elektrycznym, zdobył tytuł International Van of The Year 2021?

Odwiedź salon autoryzowanego dealera we Wrocławiu i poznaj lepiej Citroena Jumpy

Citroen Jumpy i e-Jumpy to znakomity samochód dostawczy, o czym możesz się łatwo przekonać podczas osobistej wizyty w naszym salonie we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50. Doradca MM Cars Citroen Wrocław przedstawi Ci wszystkie szczegóły techniczne, zaproponuje obejrzenie wnętrza i rozmowę na temat indywidualnej konfiguracji samochodu zgodnie z Twoimi potrzebami.

Otrzymasz od nas także korzystną ofertę zakupu tego samochodu z odbiorem w najbliższym możliwym terminie. Koniecznie zapytaj również o egzemplarze dostępne od ręki.

Umów się na jazdę testową Citroenem Jumpy we Wrocławiu

Jazda testowa Citroenem Jumpy to zdecydowanie najlepszy sposób na to, aby rzetelnie ocenić ten samochód i przekonać się, czy na pewno spełnia on wszystkie potrzeby Twojego biznesu. Możesz się na nią umówić w salonie dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars.

Nasi doradcy zaproponują Ci termin jazdy testowej, podczas której dokładnie sprawdzisz m.in. dynamikę zespołu napędowego, jakość wykonania wnętrza oraz przydatne elementy wyposażenia.

Cena Citroena Jumpy – we Wrocławiu po najlepszą ofertę zapraszamy do MM Cars Citroen Wrocław

W przypadku samochodów użytkowych cena powinna zejść na drugi plan, co jednak nie zmienia faktu, że większość przedsiębiorców szuka aut o idealnym stosunku ceny do funkcjonalności i jakości wykonania. Właśnie taką propozycją jest Citroen Jumpy.

O cenę Citroena Jumpy we Wrocławiu zapytaj w salonie dealera – MM Cars Citroen Wrocław. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę zakupu, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Sprawdź promocje na Citroena Jumpy we Wrocławiu

Rozważasz zakup tego modelu, ale nadal czekasz na jakąś dobrą promocję? Citroena Jumpy we Wrocławiu w najlepszej cenie zamówisz w salonie dealera MM Cars! Poza rabatem dealerskim zaproponujemy Ci również bardzo korzystne warunki finansowania zakupu, w tym kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy.

W rozmowie z naszym doradcą koniecznie zapytaj o pakiety dealerskie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz o możliwość wykupienia dodatkowej ochrony serwisowej.

Wyprzedaż Citroena Jumpy? Wiemy, że to najlepszy moment na zakup samochodu dostawczego w świetnej cenie, natomiast radzimy nie czekać aż do oficjalnego ogłoszenia wyprzedaży – głównie ze względu na ograniczoną liczbę aut. Już teraz skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie lub osobiście odwiedź salon autoryzowanego dealera we Wrocławiu i poproś o ofertę na Citroena Jumpy lub e-Jumpy.

Serwis dla Citroena Jumpy we Wrocławiu – skorzystaj z usług ASO MM Cars!

Autoryzowana Stacja Obsługi to zdecydowanie najlepsze miejsce serwisowania Twojego dostawczego Citroena. Nasi eksperci mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również bezpośredni dostęp do technologii producenta.

Szukając serwisu dla Citroena Jumpy we Wrocławiu koniecznie sprawdź ofertę ASO Citroen Wrocław – MM Cars. Pozytywnie zaskoczymy Cię cenami usług i terminami. Zapytaj również o oryginalne akcesoria i części do Twojego Citroena Jumpy.

Rozważasz zakup używanego Citroena Jumpy? We Wrocławiu sprawdź ofertę salonu MM Cars Citroen!

Zakup używanego Citroena Jumpy to bardzo dobry pomysł, o ile uda Ci się znaleźć egzemplarz godny uwagi. Tylko takie samochody oferujemy w salonie Citroena we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50.

Szukając ofert sprzedaży Citroena Jumpy na Otomoto zajrzyj na naszą stronę-wizytówkę na tym portalu, gdzie znajdziesz zarówno egzemplarze fabrycznie nowe, jak i z drugiej ręki.