X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X
Hyundai

Dealer Hyundai Katowice – zapraszamy do skorzystania z oferty MM Cars

piątek, 31 grudnia 2021

Hyundai od lat utrzymuje się w czołówce najchętniej wybieranych marek motoryzacyjnych w Polsce. To efekt wyjątkowej dbałości o jakość wykonania samochodów koreańskiego producenta, innowacyjności, atrakcyjnego designu oraz znakomitej relacji ceny do poziomu wyposażenia. Hyundai coraz odważniej wyznacza również trendy w dziedzinie nowoczesnych technologii napędu.

Pełen wybór samochodów tej marki znajdziesz w ofercie MM Cars – autoryzowanego dealera Hyundaia w Katowicach. Zapraszamy do naszego salonu oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Szukasz dealera Hyundaia w Katowicach? Postaw na MM Cars!

MM Cars Hyundai Katowice to renomowany dealer koreańskiej marki, który w ciągu wielu lat działalności na lokalnym rynku zdobył sobie zaufanie klientów i opinię rzetelnego sprzedawcy samochodów – nowych i używanych. Położyliśmy silny akcent na partnerskie relacje z klientami oraz profesjonalną obsługę przedsprzedażną i posprzedażną.

Przychodząc do naszego salonu Hyundaia w Katowicach możesz mieć pewność, że otrzymasz wyczerpujące informacje na temat poszczególnych modeli. Nasi doradcy są doskonale zaznajomieni ze specyfikacjami technicznymi samochodów, wersjami wyposażenia i wariantami silnikowymi. Wszystko po to, aby zaproponować klientowi dokładnie taki samochód, jaki spełni jego oczekiwania.

MM Cars to nie tylko dealer Hyundaia w Katowicach, ale także autoryzowana stacja obsługi pojazdów koreańskiej marki. Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szeroki wybór oryginalnych części i akcesoriów oraz serwis blacharsko-lakierniczy (likwidujemy szkody z OC sprawcy i AC właściciela pojazdu).

Polujesz na atrakcyjną cenę Hyundaia? Sprawdź naszą ofertę

Rynkowy sukces Hyundaia jest ściśle związany z tym, że koreański producent wprowadził na rynek szereg modeli mogących rywalizować z europejską i japońską konkurencją pod względem komfortu i trwałości, a przy tym bardzo atrakcyjnie wycenionych.

Współczesne modele Hyundaia są chwalone przez ekspertów, mechaników oraz samych użytkowników za bezawaryjność, dobrą jakość wykonania i montażu oraz niskie koszty eksploatacji. Szczególnie dobrze pod tym względem wypadają modele z napędem hybrydowym, hybrydy typu plug-in oraz oczywiście samochody elektryczne Hyundai – zainteresowanie tymi ostatnimi jest dziś rekordowo wysokie.

Jeśli masz już upatrzony model koreańskiej marki i chcesz poznać cenę Hyundaia np. Tucson, Santa Fe czy i30, to skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie lub odwiedź salon MM Cars Hyundai Katowice. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie atrakcyjną ofertę zakupu pojazdu na indywidualne zamówienie lub egzemplarza dostępnego od ręki.

Hyundai promocja – pozytywnie zaskoczymy Cię wysokością rabatu dealerskiego

Obecne realia rynkowe są takie, że coraz trudniej o atrakcyjne promocje na fabrycznie nowe samochody. Podobnie jest z tradycyjnymi wyprzedażami rocznika. To jednak wcale nie oznacza, że dealerzy całkowicie zrezygnowali z rabatów.

W MM Cars Hyundai Katowice nadal staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i regularnie zaskakujemy atrakcyjnymi ofertami cenowymi na zakup poszczególnych modeli koreańskiego producenta.

Promocje na Hyundaia obejmują nie tylko rabat dealerski czy premię za odkup Twojego obecnego samochodu, ale również specjalne oferty finansowania zakupu (promocyjny leasing, kredyt czy wynajem długoterminowy) oraz bardzo atrakcyjnie wycenione pakiety ubezpieczeń OC, AC i Assistance. Przyjdź do naszego salonu lub skontaktuj się z doradcą MM Cars Hyundai Katowice i zapytaj o szczegóły.

Umów się na jazdę testową Hyundaiem w Katowicach

Zakup fabrycznie nowego samochodu to bardzo odpowiedzialna decyzja. Nie chcąc popełnić kosztownego błędu warto skorzystać z okazji do wcześniejszego przetestowania upatrzonego modelu auta. Taką możliwość oczywiście daje Ci autoryzowany dealer Hyundaia w Katowicach – MM Cars.

Niezależnie od tego, czy chcesz odbyć jazdę testową Hyundaiem i10, i20, i30, Tucson, Bayon, Santa Fe, Ioniq 5, Ionig Hybrid czy Kona, to w pierwszej kolejności skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność samochodów demonstracyjnych. Następnie uzgodnij z naszym doradcą dogodny termin.

Jazda testowa Hyundaiem jest wskazana również wtedy, gdy nie wiesz, na którą wersję napędu lub skrzyni biegów się zdecydować. Nigdy nie jeździłeś automatem, a kusi Cię właśnie taka opcja? W takim razie koniecznie umów się na jazdę testową Hyundaiem w Katowicach rezerwując samochód z przekładnią automatyczną – to pozwoli Ci pozbyć się wszelkich wątpliwości.

Sprawdź samochody Hyundai w Katowicach na Otomoto – są dostępne od ręki!

Rozważając zakup nowego samochodu z pewnością obawiasz się długiego czasu oczekiwania na odbiór kluczyków. Rzeczywiście, w przypadku tych najpopularniejszych modeli produkowanych na indywidualne zamówienie cała procedura może się przedłużyć nawet do kilku czy kilkunastu miesięcy.

Dlatego olbrzymim zainteresowaniem cieszą się dziś egzemplarze samochodów Hyundai dostępne do natychmiastowego odbioru. Znajdziesz je również w ofercie MM Cars Hyundai Katowice.

Fabrycznie nowego Hyundaia w Katowicach szukaj na Otomoto, a dokładnie na naszej stronie profilowej, którą uruchomiliśmy na tym portalu. To wygodny i szybki sposób, aby znaleźć egzemplarz dostępny od ręki. Już teraz zajrzyj na stronę https://hyundai-katowice.otomoto.pl/ i sprawdź, jakie samochody czekają na nowych właścicieli w salonie MM Cars Hyundai Katowice.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko fabrycznie nowe, ale także używane samochody marki Hyundai. Pozyskujemy je wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, wcześniej wnikliwie sprawdzając ich historię oraz stan techniczny. Skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualnie dostępne auta z drugiej ręki.

MM Cars to jeden z najlepiej ocenianych dealerów Hyundaia nie tylko w Katowicach, ale też w całej Polsce. Już teraz zapoznaj się z ofertą modelową koreańskiej marki i znajdź samochód dla siebie, a następnie obejrzyj i przetestuj go w naszym salonie. Sprawdź też, jak dobrą ofertę cenową na zakup Hyundaia przygotuje dla Ciebie doradca MM Cars Hyundai Katowice.