X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Elektryczne Peugeot 208 – oferta dealera, jazda testowa, serwis, części, wyprzedaż, używane

Peugeot ma ambicję być jednym z liderów procesu elektryfikacji branży motoryzacyjnej. W tym celu francuska marka wprowadza na rynek nowe, w 100% elektryczne modele samochodów. Jednym z największych hitów może się okazać elektryczny Peugeot 208, czyli e-208. To znakomite auto, które gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacji, nie ma negatywnego wpływu na środowisko, a przy tym jest dostępne w naprawdę dobrej cenie. Elektryczne Peugeot 208 we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera marki – Peugeot MM Cars Wrocław.

Elektryczny Peugeot 208 we Wrocławiu – idealny wybór do miasta

Samochody elektryczne szturmem zdobywają sobie europejskie drogi, zwłaszcza w miastach. Do niedawna polscy kierowcy mieli do nich ograniczone zaufanie, jednak od miesięcy obserwujemy gwałtowny wzrost sprzedaży „elektryków”. To bardzo dobra informacja dla środowiska, ale też naszych portfeli.

Eksploatowanie samochodu elektrycznego po prostu się opłaca. Koszt przejechania 100 kilometrów jest nieporównanie niższy w stosunku do napędu konwencjonalnego. Z kolei posiadacze instalacji fotowoltaicznych mogą zredukować wydatki związane z użytkowaniem takiego pojazdu praktycznie do zera.

Jeśli rozważasz zakup samochodu elektrycznego, głównie z myślą o jeździe miejskiej, to zwróć uwagę na model Peugeot e-208. To znakomicie wykonany, rewelacyjnie wyglądający pojazd, który oferuje zasięg nawet do 362 kilometrów na jednym ładowaniu. Zeroemisyjny napęd jest bezgłośny, co gwarantuje ultra komfortową jazdę.

Zwróć również uwagę na fantastyczny design tego modelu, z wyrazistym pasem przednim, światłami FULL LED z charakterystycznym motywem trzech pazurów, oryginalnymi kolorami nadwozia oraz czarnym dachem Black Diamond.

MM Cars Wrocław – autoryzowany dealer z najlepszą ofertą na elektryczne Peugeot 208

Jeśli myślisz, że nie stać Cię na zakup elektrycznego Peugeot 208, to już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcą autoryzowanego dealera Peugeot we Wrocławiu – MM Cars. Przedstawimy Ci indywidualną ofertę i zaproponujemy kompleksowe wsparcie w uzyskaniu rządowej dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”.

Dzięki temu programowi możesz uzyskać nawet do 27 000 zł dopłaty (jeśli jesteś przedsiębiorcą lub posiadaczem Karty Dużej Rodziny) lub do 18 750 zł (dla pozostałych klientów). Dotacja znacząco zwiększa opłacalność zakupu samochodu elektrycznego. Zwłaszcza, że większość formalności załatwimy za Ciebie. Koniecznie zapytaj nas o szczegóły – podczas osobistej wizyty w salonie Peugeot MM Cars Wrocław lub kontaktując się z naszym doradcą telefonicznie/mailowo.

Umów się na jazdę testową elektrycznym Peugeot 208 w naszym salonie we Wrocławiu

Jesteś zachwycony designem i osiągami Peugeota e-208, ale wciąż nie masz przekonania, czy samochód z napędem elektrycznym jest dla Ciebie? Pomożemy Ci się ich pozbyć! Skontaktuj się z doradcą salonu Peugeot we Wrocławiu – MM Cars – i zapytaj o możliwość odbycia jazdy testowej elektrycznym Peugeot 208. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie ogromna przyjemność i ostateczny dowód na to, że warto się przesiąść do „elektryka”.

Czekasz na wyprzedaż elektrycznego Peugeot 208 we Wrocławiu? Mamy lepsze rozwiązanie!

Elektryczny Peugeot 208 jest bardzo pożądanym samochodem, a wyniki sprzedaży tego modelu w Polsce zaskakują na plus. Dlatego czekanie na okres wyprzedaży może być dość ryzykowne. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup elektrycznego Peugeot 208, to lepszym pomysłem będzie skontaktowanie się z nami i zapytanie o aktualną, indywidualną ofertę.

Doradca MM Cars Wrocław – autoryzowanego dealera Peugeot – zaproponuje Ci nie tylko rabat dealerski, ale także atrakcyjny pakiet ubezpieczeń i przedstawi korzystne opcje finansowania zakupu.

Serwis elektrycznego Peugeot 208 – skorzystaj z usług naszego ASO we Wrocławiu

Przymierzasz się do zakupu Peugeota e-208, a może jesteś już właścicielem tego samochodu? Nie zapomnij o zagwarantowaniu sobie profesjonalnych usług serwisowych. Najlepszym adresem we Wrocławiu jest ASO Peugeot – MM Cars.

Nasi specjaliści kompleksowo zadbają o Twój samochód, stosując się do rygorystycznych wymagań producenta. Jest to szczególnie ważne w przypadku auta z napędem elektrycznym, co pozwala nie tylko zachować gwarancję na akumulator (aż 8 lat lub 160 000 kilometrów), ale także zyskać pewność bezawaryjnej i taniej eksploatacji pojazdu.

ASO Peugeot MM Cars Wrocław to również najlepsze źródło części do elektrycznego Peugeot 208. Jeśli potrzebujesz jakichś podzespołów, części eksploatacyjnych, akcesoriów czy elementów wyposażenia, to z pewnością znajdziesz je w naszej ofercie.

Używane elektryczne Peugeot 208 we Wrocławiu – sprawdź naszą ofertę na Otomoto

Elektryczne Peugeot 208 jest zbyt krótko na rynku, aby można było znaleźć sporo ofert sprzedaży używanych pojazdów. Jeśli celujesz w auto z drugiej ręki, to najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z nami. Jako autoryzowany dealer Peugeot we Wrocławiu możemy Ci zaoferować używane elektryczne Peugeot 208 z naszej gamy pojazdów testowych. Koniecznie zapytaj nas o dostępność takich egzemplarzy!