X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X

Elektryczny Citroen Jumper Wrocław – autoryzowany dealer, cena, promocja, serwis, jazda testowa, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Samochody dostawcze coraz częściej wykorzystują technologię napędu elektrycznego, a nabywcy szybko przekonują się do tego rozwiązania. Profesjonalista oczekuje od auta przede wszystkim funkcjonalności, pojemności i dużej ładowności, jednak jeśli dodatkowo może liczyć na niskie koszty eksploatacji, to z pewnością taka propozycja go zainteresuje. Świetnym przykładem samochodu spełniającego te kryteria jest elektryczny Citroen Jumper, którego we Wrocławiu zamówisz w salonie autoryzowanego dealera – MM Cars Citroen Wrocław. Dowiedz się więcej o tym oszczędnym i ekologicznym aucie do zadań specjalnych.

Elektryczny Citroen Jumper – imponujący zasięg, wysoki komfort codziennego użytkowania

Wielu nabywców wciąż ma obawy przed zakupem elektrycznego samochodu dostawczego. Podstawowa wątpliwość dotyczy rzeczywistej funkcjonalności takiego auta na co dzień. Pojazdy dostawcze muszą pracować, aby na siebie zarabiać, dlatego nikt nie może sobie pozwolić na tracenie czasu na ciągłe ładowanie akumulatorów.

Francuski producent odpowiedział na ten problem w najlepszy możliwy sposób. Kultowy Citroen Jumper z napędem elektrycznym jest dostępny w wersji z powiększonymi akumulatorami (70 kWh dla L3 Furgon i L2S podwozie z kabiną), dzięki czemu może pokonać aż do 340 kilometrów na jednym ładowaniu – to powinno w zupełności wystarczyć w ruchu miejskim czy na krótszych trasach.

Jazda w trybie elektrycznym nie musi oznaczać kompromisów w zakresie dynamiki oraz oszczędzania energii. Elektryczny Citroen Jumper (E-Jumper) oferuje moc aż 120 KM i prędkość maksymalną do 110 km/h (wersje o DMC 3,5 tony) lub 90 km/h (wersje o DMC 4 ton, kategoria N2).

Gdy widzisz, że powoli zbliża się koniec pojemności akumulatorów, to aż do 80% energii uzupełnisz w ciągu zaledwie 45 minut (wymagana ładowarka o mocy 50 kW). Możesz również zainwestować we własny Wall Box, korzystając z pełnego wsparcia technicznego firmy Elocity Citroen.

Napęd elektryczny to w zasadzie jedyna istotna różnica w stosunku do standardowego, spalinowego Citroena Jumper. To nadal bardzo funkcjonalny samochód dostawczy, który doskonale sprawdzi się w Twojej firmie.

Sprawdź elektrycznego Citroena Jumper w naszym salonie we Wrocławiu

Nie masz przekonania do napędu elektrycznego w samochodzie dostawczym? Pozbądź się wszelkich wątpliwości podczas wizyty w salonie autoryzowanego dealera Citroena we Wrocławiu – MM Cars przy ulicy Karkonoskiej 50.

Nasz doradca zaprezentuje Ci możliwości elektrycznego Citroena Jumper, przedstawi szczegóły techniczne oraz udostępni pojazd do dokładnego obejrzenia. Na koniec otrzymasz indywidualną, korzystną ofertę, która powinna ostatecznie przekonać Cię do zakupu tego samochodu na potrzeby Twojej firmy.

Umów się na jazdę testową elektrycznym Citroenem Jumper we Wrocławiu

Nic tak nie przekonuje do zakupu samochodu z napędem elektrycznym jak jazda testowa. Chcesz przetestować Citroena E-Jumper we Wrocławiu? Już teraz skontaktuj się z naszym doradcą i zarezerwuj egzemplarz testowy dla siebie.

Podczas jazdy testowej elektrycznym Citroenem Jumper przekonasz się, że napęd zeroemisyjny w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności samochodu, daje dużo przyjemności z jazdy, a przy tym jest wystarczająco mocny, aby w pełni wykorzystać możliwości transportowe tego samochodu.

Na jazdę testową Citroenem Jumper z napędem elektrycznym zaprasza dealer Citroena we Wrocławiu – MM Cars.

Cena elektrycznego Citroena Jumper. Nie jest drogo!

Citroen E-Jumper to świetnie wyceniony samochód dostawczy z napędem elektrycznym, co stanowi kolejny argument przemawiający za jego zakupem do firmy. O cenę elektrycznego Citroena Jumper zapytaj doradcę autoryzowanego dealera – MM Cars Citroen Wrocław.

Polujesz na promocję na elektrycznego Citroena Jumper we Wrocławiu? A może czekasz na wyprzedaż rocznika? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami MM Cars Citroen Wrocław, którzy już teraz przygotują dla Ciebie bardzo korzystną ofertę. Zapytaj o atrakcyjne warunki finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem) oraz o pakiety dealerskie ubezpieczeń komunikacyjnych.

Najlepszy serwis dla Citroena Jumper i E-Jumper we Wrocławiu? Zapraszamy do ASO MM Cars!

Na pewno wiesz, jak ważne jest prawidłowe serwisowanie samochodu – zwłaszcza przeznaczonego do ciężkiej pracy. Szukając serwisu dla Citroena Jumper elektrycznego lub spalinowego sprawdź ofertę ASO Citroen Wrocław – MM Cars. Gwarantujemy szybką i precyzyjną diagnostykę, skuteczne przeprowadzenie naprawy oraz konkurencyjne ceny usług serwisowych.

W ofercie ASO Citroen Wrocław znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów i części do elektrycznego Citroena Jumper, jak i wersji z klasycznym napędem spalinowym.

Szukasz używanego elektrycznego Citroena Jumper we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami

Używany Citroen Jumper to pierwszy wybór wielu profesjonalistów. Coraz większe zainteresowanie na rynku wtórnym budzi również elektryczna wersja tego modelu. W poszukiwaniu zadbanego, sprawdzonego i bezwypadkowego elektrycznego Citroena Jumper we Wrocławiu odwiedź salon autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław.

Jeśli natomiast rozglądasz się za elektrycznym Citroenem Jumper na Otomoto, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę-wizytówkę na tym portalu, gdzie publikujemy aktualne oferty sprzedaży samochodów nowych i używanych.