X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 94
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X

Finansowanie

Kredyty

Kredyty

  • Kredyt spłacany w ratach równych lub malejących
  • Kredyt z karencją (3/6/12 miesięcy)
  • Kredyt z ratą balonową
Leasing

Leasing

  • Leasing operacyjny
  • Leasing finansowy
  • Indywidualny harmonogram leasingowy (sezonowy)
Wynajem

Wynajem

  • Wynajem krótkoterminowy
  • Wynajem długoterminowy
Formalności w 24h

Formalności w 24h

  • uproszczona procedura dokumentowania dochodów dla osób fizycznych
  • uproszczona procedura dokumentowania dochodów dla Firm
  • możliwość kredytowania ubezpieczenia komunikacyjnego pakiet OC i AC
Ikonka kalendarza Kontakt
z naszymi doradcami

 

Chcesz zostać właścicielem nowego samochodu? Nigdy wcześniej nie było to takie proste! W MM Cars pomożemy Ci sfinansować zakup samochodu dla Ciebie lub prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od charakteru działalności gospodarczej i jej rozmiaru. Oferujemy szybkie i wygodne wypełnianie formalności oraz doradztwo naszych specjalistów.

Wiemy, że zakup samochodu to poważna decyzja i inwestycja. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi również w zakresie finansowania.

Kredyt to dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozłożyć płatność za nowe auto na dogodne dla siebie raty. Comiesięczne opłaty mogą być zarówno stałe, jak i malejące. Oferujemy kredyty z karencją (3, 6 albo 12 miesięcy) i kredyty z ratą balonową, które są typowe dla finansowania zakupu samochodu.

Leasing auta staje się coraz bardziej popularny wśród właścicieli firm. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na aucie, które będzie podkreślało prestiż prowadzonej przez Ciebie działalności. W ofercie MM Cars znajdziesz leasing operacyjny i finansowy.

Nie chcesz inwestować w nowe auto, ale potrzebujesz samochodu na kilka miesięcy? Skorzystaj z opcji wynajmu długoterminowego bądź krótkoterminowego! Zapewniamy minimum formalności.

Skontaktuj się z naszym specjalistą do spraw finansowania i uzyskaj fachową poradę. Pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie bądź Twojej firmy sposób finansowania oraz pomożemy przejść przez wszystkie procedury.


Kontakt

Nasi Doradcy salon Katowice Lotnisko


Jolanta Żukowska-Hulok

Starszy Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 693 620 517

j.zukowska@mmcars.pl


Tomasz Pierz

Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 781 501 754

t.pierz@mmcars.pl


Beata Janiel

Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 609 851 168

b.janiel@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Katowice Kościuszki


Kamila Musiał

Z-ca Kierownika Działu Finansowania

Tel.: 668 892 236  

kamila.musial@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Zabrze


Anna Bem

Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 606 858 336

a.bem@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Wrocław


Katarzyna Kołakowska

Starszy Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 885 871 061

k.kolakowska@mmcars.pl


Paweł Kulawiak

Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 885 872 385

p.kulawiak@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Lubin


Anna Felberg

Starszy Specjalista ds. Finansowania

Tel.: 669 829 001

a.felberg@mmcars.pl


Olena Ponomarova

Specjalista ds. Finansowania

Tel. 601 578 820

o.ponomarova@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Warszawa


Magdalena Osiecka

Specjalista ds. Finansowania

Tel. 609 881 769

m.osiecka@mmcars.pl


Ryszard Derlicki

Specjalista ds. Finansowania

Tel. 609 881 796

r.derlicki@mmcars.pl

Nasze lokalizacje Napisz do nas

Katowice Lotnisko

ul. Lotnisko 81

tel. 32 787 33 33

kontakt@mmcars.pl

Zobacz na mapie

Katowice Kościuszki

ul. Kościuszki 253

tel. 32 793 73 00

kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Zobacz na mapie

Wrocław

ul. Karkonoska 50

tel. 71 332 91 10

kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Zobacz na mapie

Zabrze

ul. Wolności 94

tel. 32 793 72 33

kontakt.zabrze@mmcars.pl

Zobacz na mapie
(ASO)

Lubin

ul. Legnicka 65

tel. 76 746 77 00

kontakt.lubin@mmcars.pl

Zobacz na mapie

Warszawa

Al. Jerozolimskie 237

tel. 22 250 90 60

kontakt.warszawa@mmcars.pl

Zobacz na mapie