X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X

Finansowanie

Kredyty

Kredyty

  • Kredyt spłacany w ratach równych lub malejących
  • Kredyt z karencją (3/6/12 miesięcy)
  • Kredyt z ratą balonową
Leasing

Leasing

  • Leasing operacyjny
  • Leasing finansowy
  • Indywidualny harmonogram leasingowy (sezonowy)
Wynajem

Wynajem

  • Wynajem krótkoterminowy
  • Wynajem długoterminowy
Formalności w 24h

Formalności w 24h

  • uproszczona procedura dokumentowania dochodów dla osób fizycznych
  • uproszczona procedura dokumentowania dochodów dla Firm
  • możliwość kredytowania ubezpieczenia komunikacyjnego pakiet OC i AC
Ikonka kalendarza Kontakt
z naszymi doradcami

 

Chcesz zostać właścicielem nowego samochodu? Nigdy wcześniej nie było to takie proste! W MM Cars pomożemy Ci sfinansować zakup samochodu dla Ciebie lub prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od charakteru działalności gospodarczej i jej rozmiaru. Oferujemy szybkie i wygodne wypełnianie formalności oraz doradztwo naszych specjalistów.

Wiemy, że zakup samochodu to poważna decyzja i inwestycja. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi również w zakresie finansowania.

Kredyt to dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozłożyć płatność za nowe auto na dogodne dla siebie raty. Comiesięczne opłaty mogą być zarówno stałe, jak i malejące. Oferujemy kredyty z karencją (3, 6 albo 12 miesięcy) i kredyty z ratą balonową, które są typowe dla finansowania zakupu samochodu.

Leasing auta staje się coraz bardziej popularny wśród właścicieli firm. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na aucie, które będzie podkreślało prestiż prowadzonej przez Ciebie działalności. W ofercie MM Cars znajdziesz leasing operacyjny i finansowy.

Nie chcesz inwestować w nowe auto, ale potrzebujesz samochodu na kilka miesięcy? Skorzystaj z opcji wynajmu długoterminowego bądź krótkoterminowego! Zapewniamy minimum formalności.

Skontaktuj się z naszym specjalistą do spraw finansowania i uzyskaj fachową poradę. Pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie bądź Twojej firmy sposób finansowania oraz pomożemy przejść przez wszystkie procedury.

 

KONTAKT ODDZIAŁ KATOWICE – UL. LOTNISKO

Jolanta Żukowska-Hulok
Starszy Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 693 620 517
j.zukowska@mmcars.pl

Beata Janiel
Starszy Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 609 851 168
b.janiel@mmcars.pl 

 

ODDZIAŁ KATOWICE – UL. KOŚCIUSZKI

Iwona Kurzyńska

Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansów
Tel.: 668 892 236
i.kurzynska@mmcars.pl

Maciej Leśniak
Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansów
Tel.: 668 892 238
m.lesniak@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ ZABRZE

Anna Bem
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 606 858 336
a.bem@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ WROCŁAW

Katarzyna Kołakowska  
Starszy Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 885 871 061
k.kolakowska@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ LUBIN

Anna Felberg 
Starszy Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 669 829 001
a.felberg@mmcars.pl

 

Szczepan Wierzbicki 
Specjalista ds. Finansowań i Ubezpieczeń
Tel.: 669 829 001
s.wierzbicki@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ WARSZAWA

Magdalena Osiecka 
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 609 881 769
m.osiecka@mmcars.pl

 

Beata Jakubowska 
Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 609 881 796
b.jakubowska@mmcars.pl