X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Finansowanie

Kredyty

Kredyty

  • Kredyt spłacany w ratach równych lub malejących
  • Kredyt z karencją (3/6/12 miesięcy)
  • Kredyt z ratą balonową
Leasing

Leasing

  • Leasing operacyjny
  • Leasing finansowy
Wynajem

HRV

  • elastyczna forma finansowania samochodu
  • opłata wstępna już od 0% wartości samochodu
  • niskie miesięczne raty
  • kilka możliwości zakończenia finansowania np. wykup lub zwrot samochodu
Formalności w 24h

ZAPRASZAMY DO NASZYCH ODDZIAŁÓW

Ikonka kalendarza     
Kontakt z naszymi doradcami     

 

Chcesz zostać właścicielem nowego samochodu? Nigdy wcześniej nie było to takie proste! W MM Cars pomożemy Ci sfinansować zakup samochodu dla Ciebie lub prowadzonej przez Ciebie firmy, niezależnie od charakteru działalności gospodarczej i jej rozmiaru. Oferujemy szybkie i wygodne wypełnianie formalności oraz doradztwo naszych specjalistów.

Wiemy, że zakup samochodu to poważna decyzja i inwestycja. Dlatego świadczymy kompleksowe usługi również w zakresie finansowania.

Kredyt to dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą rozłożyć płatność za nowe auto na dogodne dla siebie raty. Comiesięczne opłaty mogą być zarówno stałe, jak i malejące. Oferujemy kredyty z karencją (3, 6 albo 12 miesięcy) i kredyty z ratą balonową, które są typowe dla finansowania zakupu samochodu.

Leasing auta staje się coraz bardziej popularny wśród właścicieli firm. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na aucie, które będzie podkreślało prestiż prowadzonej przez Ciebie działalności. W ofercie MM Cars znajdziesz leasing operacyjny i finansowy.

Nie chcesz inwestować w nowe auto, ale potrzebujesz samochodu na kilka miesięcy? Skorzystaj z opcji wynajmu długoterminowego bądź krótkoterminowego! Zapewniamy minimum formalności.

Skontaktuj się z naszym specjalistą do spraw finansowania i uzyskaj fachową poradę. Pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie bądź Twojej firmy sposób finansowania oraz pomożemy przejść przez wszystkie procedury.

 

ODDZIAŁ KATOWICE – UL. LOTNISKO 81

Justyna Nocoń
Koordynator działu finansowań i ubezpieczeń
Tel.:  606 858 337
j.nocon@mmcars.pl

Jolanta Żukowska-Hulok
Starszy Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 693 620 517
j.zukowska@mmcars.pl

Beata Janiel
Starszy Specjalista ds. Finansowania
Tel.: 609 851 168
b.janiel@mmcars.pl 

 

 

ODDZIAŁ KATOWICE – UL. KOŚCIUSZKI 253

Maciej Leśniak
Koordynator działu finansowań i ubezpieczeń
Tel.: 668 892 238
m.lesniak@mmcars.pl

Daria Spek
Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń
Tel.: 503 517 222
d.spek@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ ZABRZE UL. WOLNOŚCI 153

Anna Bem
Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń
Tel.: 606 858 336
a.bem@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ WROCŁAW UL. KARKONOSKA 50

 

Ewa Mikołajczyk
Specjalista ds. finansowań
Tel.: 512 638 844
e.mikolajczyk@mmcars.pl

 

Tomasz Sikorski
Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń
Tel.: 885 871 061
t.sikorski@mmcars.pl

 

 

ODDZIAŁ LUBIN UL. LEGNICKA 65

Anna Felberg

Starszy Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

Tel.: 669 829 001

a.felberg@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ WARSZAWA - AL. JEROZOLIMSKIE 237

 

Beata Jakubowska 
Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń
Tel.: 609 881 796
b.jakubowska@mmcars.pl

 

ODDZIAŁ WARSZAWA - AL. JEROZOLIMSKIE 217

 

Magdalena Osiecka 
Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń
Tel.: 609 881 769
m.osiecka@mmcars.pl

 
  ODDZIAŁ WARSZAWA - UL. BRONOWSKA 23
 
 
  Aneta Sonczuk
 
  Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń
 
  Tel.: 504 676 020
 

   a.sonczuk@mmcars.pl