X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X

Flota

Samochody osobowe

Samochody osobowe

  • Szeroki wybór marek
  • Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb
Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

  • Nieograniczone możliwości adaptacyjne
  • Różnorodna ekspozycja
Zabudowy specjalistyczne

Zabudowy specjalistyczne

  • Szeroka oferta wariantów wyposażenia
  • Samochody przygotowane do różnych zastosowań
Kompleksowa obsługa serwisowa

Kompleksowa obsługa serwisowa

  • Umowa serwisowa
  • Obsługa w wielu punktach na terenie całego kraju
Ikonka kalendarza Kontakt
z naszymi doradcami

 

Wybór modeli samochodów flotowych klienta przez firmę koniecznie musi być poprzedzony dokładną analizą jego potrzeb. Trzeba wziąć pod uwagę specyfikę pracy użytkowników tej floty oraz obszarów terytorialnych, po których będą się poruszać. Warto zaznaczyć, że ważnym aspektem jest też analiza budżetów zaplanowanych w polityce flotowej.

Wielu z klientów wybiera samochody nowe jednej marki lub nawet te same modele. Często zdarza się tak, że klienci wybierają samochody tego samego koloru dla grup pracowniczych jednego szczebla. Takie działanie pozwala nie tylko uzyskać oszczędności przy zakupie pojazdów, ale i definitywnie wskazuje na to, że firma ma spójną i konsekwentną strategię wizerunkową.

Jako MM Cars jesteśmy jednym z wiodących dealerów na rynku flotowym. Zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę klientów, zgodną z ich indywidualnymi oczekiwaniami. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy rozumieją zróżnicowane potrzeby naszych obecnych klientów flotowych. Potrafimy również odpowiednio doradzić w zakresie wyboru optymalnej metody pozyskania samochodów dla Państwa firmy.

Nasze samochody i usługi są doceniane przez ekspertów z branży motoryzacyjnej, co napędza nas do jeszcze efektywniejszej pracy. Zawsze szanujemy czas i potrzeby naszych klientów. Stale podwyższamy poziom naszych usług, by móc spełniać wszystkie ich oczekiwania i pomagać podczas podejmowania ważnych decyzji. Zależy nam na tym, aby zarządzanie flotą sprawiało Ci przyjemność, a nie stanowiło jedynie zobowiązania zawodowego.


KONTAKT Z NASZYMI DORADCAMI

Katowice


Maciej Ataman

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej i Samochodów Dostawczych

Tel.: 693 620 519

m.ataman@mmcars.pl


Adam Kubica

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Tel.: 693 620 834

a.kubica@mmcars.pl


Andrzej Radoń

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tel.: 723 930 017

a.radon@mmcars.pl


Bartosz Kaniewski

Key Account Manager

Tel.: 513 267 902

b.kaniewski@mmcars.pl

Wrocław


Dariusz Suchojad

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej i Samochodów Dostawczych

Tel.: 693 307 471

d.suchojad@mmcars.pl


Paweł Bicz

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży Flotowej

Tel.: 506 592 534

p.bicz@mmcars.pl


Rafał Szymczak

Konsultant ds. Sprzedaży Internetowej

Tel.: 507 711 724

r.szymczak@mmcars.pl

Warszawa


Piotr Łozicki

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

Tel.: 603 954 551

p.lozicki@mmcars.pl 


Aleksandra Sakowicz

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Tel.: 539 995 799

a.sakowicz@mmcars.pl


Maciej Jędrzejczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Tel.: 601 766 967

m.jedrzejczyk@mmcars.pl