X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Hybryda Peugeot 508 – autoryzowany dealer w Katowicach, wyprzedaż, serwis, części, używane

środa, 20 lipca 2022

Najwyższy komfort podróżowania, znakomita jakość wykonania wnętrza, bogate wyposażenie i niskie koszty eksploatacji przy zachowaniu doskonałej dynamiki – to krótka charakterystyka hybrydowego Peugeot 508. Ten model pozwolił wrócić francuskiemu producentowi do ekstraklasy segmentu D. Hybryda Peugeot 508 zainteresuje zarówno osoby szukające luksusowej limuzyny, jak i większe rodziny, które potrzebują auta z przepastnym bagażnikiem i najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Z tą propozycją francuskiej marki możesz się zapoznać w salonie autoryzowanego dealera – Peugeot MM Cars Katowice.

Hybryda Peugeot 508 – wybierz wersję dla siebie

Peugeot 508 z napędem hybrydowym jest dostępny zarówno w wariancie kombi, jak i sedan. Zacznijmy od praktycznej wersji nadwozia, która jest znakomitą propozycją dla rodziny. Przepastny bagażnik pomieści walizki na rodzinne wakacje, a sam samochód zapewni komfortowe warunki podróży nawet na drugi koniec Europy.

Limuzyna Peugeot 508 Hybrid to z kolei oczywisty wybór dla przedsiębiorców, biznesmenów, ale też osób mających starsze dzieci, ponad wszystko ceniących sobie w motoryzacji komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz najnowsze technologie. Nie zapominajmy również o rewelacyjnym designie modelu 508 w nadwoziu sedan.

Hybrydowy Peugeot 508 PSE

Hybryda to tylko oszczędności na paliwie? Niekoniecznie, czego najlepszym dowodem jest hybrydowy Peugeot 508 w ekscytującej wersji PSE. Ten samochód zachwyca dynamiką, za co odpowiada bardzo mocny układ napędowy o łącznej mocy 360 KM, oferujący aż 520 Nm momentu obrotowego. Efekt? Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje nieco ponad 5 sekund, co jest wynikiem godnym nawet aut typowo sportowych.

Oszczędnie i z szacunkiem dla środowiska

Najważniejszym argumentem przemawiającym za zakupem hybrydowego Peugeota 508 są oczywiście bardzo niskie koszty eksploatacji samochodu. Jak szacuje francuski producent, wersja Hybrid jest o około 40 procent oszczędniejsza od spalinowej. Odczujesz to podczas tankowania, znacznie rzadziej odwiedzając stacje benzynowe i ciesząc się z niższych wydatków na paliwo.

Warto podkreślić, że mamy tutaj do czynienia z hybrydą typu plug-in. Oznacza to, że energię w akumulatorze uzupełniamy z zewnętrznego źródła, na przykład publicznej ładowarki. Pozwala to przejechać w trybie wyłącznie elektrycznym, zeroemisyjnym, aż do 52 kilometrów. Dodajmy również, że Peugeot udziela na akumulator trakcyjny 8-letniej gwarancji z limitem 160 000 kilometrów.

Zapytaj o indywidualną ofertę na zakup hybrydowego Peugeot 508 w Katowicach

Peugeot 508 Hybrid to jeden z najlepiej wycenionych samochodów w swojej klasie – zwłaszcza uwzględniając jakość wykonania, nowoczesną technologię hybrydową oraz poziom wyposażenia. Aby się o tym przekonać już teraz skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera Peugeot MM Cars Katowice i zapytaj o indywidualną ofertę.

Salon dealera mieści się w Katowicach przy ulicy Lotnisko 81. Na miejscu czeka na Ciebie najnowszy model Peugeot 508 Hybrid, który możesz obejrzeć z bliska, a w rozmowie z doradcą skonfigurować egzemplarz dla siebie.

Wyprzedaż Peugeot 508 Hybrid? Nie ma na co czekać

Hybrydowy Peugeot 508 sprzedaje się znakomicie, dlatego czekanie z zakupem na okres wyprzedaży tego modelu wiąże się ze sporym ryzykiem. Zwróć uwagę, że nowe samochody sukcesywnie drożeją, dlatego w poszukiwaniu korzystnej oferty już teraz skontaktuj się z dealerem Peugeot MM Cars Katowice.

Doradca dealera przedstawi Ci aktualne warunki zakupu, w tym obejmujące atrakcyjne opcje finansowania (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Skorzystaj z jazdy testowej Peugeot 508 Hybrid

Jazda testowa hybrydowym Peugeot 508 ostatecznie przekona Cię do zakupu właśnie tego samochodu. Możesz się na nią umówić w salonie autoryzowanego dealera Peugeot MM Cars Katowice. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą i zarezerwujesz dla siebie samochód testowy w dogodnym terminie.

Serwis Peugeot 508 Hybrid w Katowicach – zapraszamy do naszej ASO

ASO Peugeot w Katowicach to najlepszy adres dla każdego, kto szuka sprawdzonego, niezawodnego serwisu czy to dla Peugeot 508 Hybrid, czy dowolnego innego modelu francuskiej marki. Przekonaj się, czym jest serwis klasy premium, w dodatku dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie.

W ofercie ASO Peugeot MM Cars Katowice znajdziesz również pełen wybór części do Peugeot 508 Hybrid, jak i pozostałych modeli francuskiego producenta. Większość części jest dostępna od ręki. Pamiętaj, że wybierając oryginalne podzespoły i akcesoria inwestujesz we własne bezpieczeństwo, bezawaryjną eksploatację samochodu oraz wolniejszą utratę wartości pojazdu.

Szukasz używanego Peugeot 508 Hybrid w Katowicach? Sprawdź dostępne egzemplarze

W ofercie Peugeot MM Cars Katowice znajdziesz nie tylko fabrycznie nowe, ale również używane samochody francuskiej marki. Każdy pojazd z drugiej ręki został wnikliwie sprawdzony pod kątem stanu technicznego i wizualnego, historii oraz dokumentacji. To gwarantuje Ci maksymalny komfort i bezpieczeństwo zakupu.

Używanych egzemplarzy Peugeot 508 Hybrid szukaj w naszym salonie oraz na stronie-wizytówce Peugeot MM Cars Katowice w serwisie Otomoto.