X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X
Hyundai

Hyundai Ioniq 5 Electric i Inoiq Hybrid Katowice – cena, promocja, części, jazda testowa

piątek, 31 grudnia 2021

Hyundai Ioniq to propozycja koreańskiego producenta skierowana przede wszystkim do tych kierowców, którzy chcą połączyć oszczędną jazdę z bardzo wysokim komfortem podróżowania. Ten model Hyundaia występuje w dwóch zupełnie różnych wariantach – w pełni elektryczny Ioniq 5 oraz hybrydowy Ioniq. Obie wersje są oczywiście dostępne w MM Cars Hyundai Katowice. Dowiedz się o nich więcej i sprawdź, która z nich lepiej odpowiada na Twoje oczekiwania i potrzeby.

Hyundai Ioniq 5 Katowice – doceń zalety napędu elektrycznego

Hyundai Ioniq 5 w wersji Electric to samochód w 100% elektryczny (BEV). Jest napędzany wyłącznie jednostką zeroemisyjną, nie potrzebuje żadnego konwencjonalnego paliwa, a więc idealnie wpisuje się w trend obowiązujący we współczesnej motoryzacji. Jest bardzo tani w codziennym użytkowaniu, przyjazny środowisku naturalnemu, jednocześnie oferując nieprzeciętną funkcjonalność i doskonałe parametry jezdne.

Hyundai Ioniq 5 to samochód typu Plug-in, co oznacza, że energię w akumulatorze uzupełnia się poprzez ładowanie z zewnętrznego źródła. Możesz to zrobić zarówno z domowego gniazdka, jak i przy pomocy publicznej stacji ładowania.

Tutaj ujawnia się bardzo ważna zaleta modelu Hyundai Ioniq 5 Electric Plug-in, czyli błyskawiczne uzupełnianie energii. Korzystając z ultraszybkiej stacji ładowania możesz zwiększyć zasięg samochodu o 100 kilometrów w ciągu zaledwie 5 minuty. Z kolei przywrócenie akumulatorowi 80-procentowej pojemności zajmuje tylko 18 minut. Tym samym Hyundai Ioniq Plug-in śmiało może być użytkowany w trasie – gdy Ty odpoczywasz na stacji pijąc kawę, Twój samochód się ładuje i za chwilę będzie gotowy do dalszej podróży.

Znakomite osiągi

Hyundai Ioniq 5 Electric w Katowicach na pewno może być doskonałą propozycją dla kierowców, którzy poza ekologią i niskimi kosztami eksploatacji cenią sobie również emocje oraz czystą przyjemność z jazdy. Ten model wyróżnia się rewelacyjnymi osiągami. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 5,2 sekundy – to dane dla wersji z dwoma silnikami, akumulatorem 72,6 kWh oraz napędem na cztery koła.

Chcesz sprawdzić, jak ten samochód sprawuje się na drodze? Umów się na jazdę testową Hyundaiem Ioniq 5 Electric!

Bardzo bogaty poziom wyposażenia

Hyundai Ioniq 5 Electric Plug-in zapewnia więcej niż komfortowe warunki podróżowania. Samochód jest znakomicie wykończony, szybko docenisz bezgłośną pracę napędu oraz systemy wspierające kierowcę. Spośród niemal kompletnego wyposażenia warto wyróżnić technologię łączności BlueLink, która obejmuje takie rozwiązania, jak m.in. zdalne zarządzenie poszczególnymi funkcjami z poziomu telefonu, podgląd na najważniejsze parametry pracy auta prosto na ekranie smartfonu i wiele innych.

Chcesz poznać cenę Hyundaia Ioniq 5 Electric? Już teraz skontaktuj się z autoryzowanym dealerem koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. Nasz doradca przedstawi Ci indywidualną ofertę zakupu Ioniqa w Katowicach.

Jeśli natomiast szukasz promocji na Hyundaia Ioniq 5 Plug-in, to zapytaj o atrakcyjne formy finansowania zakupu (leasing, kredyt, wynajem) oraz bezkonkurencyjnie wycenione pakiety ubezpieczeń OC, AC i Assistance.

Ceny części do Hyundaia Ioniq 5 Electric – czy jest się czego bać?

Wiele osób rozważających zakup samochodu z napędem elektrycznym obawia się wysokich kosztów serwisowania. Zupełnie niepotrzebnie. Możesz zapomnieć o kupowaniu części do Hyundaia Ioniq 5 Electric, a to za sprawą aż 5-letniej gwarancji fabrycznej bez limitu kilometrów na cały samochód oraz 8-letniej gwarancji z limitem 160 000 kilometrów na akumulator litowo-jonowy.

Rzetelny, profesjonalny serwis Hyundaia Ioniq 5 Plug-in w Katowicach zapewni Ci autoryzowany dealer marki – MM Cars Hyundai Katowice.

Hyundai Ioniq Hybrid Katowice – ekonomiczny wybór rozsądku

Hyundai Ioniq Hybrid to model dostępny na rynku już od pewnego czasu i wciąż cieszący się dużym zainteresowaniem. Wynika to z doskonałego stosunku ceny do funkcjonalności, poziomu wyposażenia oraz rodzaju napędu.

Do napędzania tego modelu wykorzystano klasyczny, niezawodny układ hybrydowy z silnikiem spalinowym wspieranym przez jednostkę elektryczną. Dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania nie ma tutaj potrzeby podłączania akumulatora do ładowania z zewnętrznego źródła. Zapewnia to dużą elastyczność w zakresie planowania trasy przejazdu, a jednocześnie realne oszczędności na każdym przejechanym kilometrze.

Sprawdź napęd hybrydowy podczas jazdy testowej Hyundaiem Ioniq Hybrid, na którą zaprasza MM Cars Hyundai Katowice.

Hyundai Ioniq Hybrid to samochód bardzo nowoczesny, oferujący dostęp do funkcji komfortu i bezpieczeństwa. Lista wyposażenia obejmuje m.in. system wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense, system łączności BlueLink czy pakiet usług obejmujący przekazywanie informacji o aktualnej sytuacji drogowej, stacjach benzynowych i innych przydatnych punktach w ramach Hyundai LIVE (w cenie samochodu otrzymujesz 5-letnią subskrypcję tego pakietu).

Cena Hyundaia Ioniq Hybrid jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza w relacji do jakości wykonania tego samochodu, poziomu wyposażenia oraz z uwzględnieniem nowoczesnego układu hybrydowego. Już teraz skontaktuj się z MM Cars Hyundai Katowice, a nasz doradca przedstawi Ci indywidualną ofertę zakupu.

Znajdź samochód dostępny od ręki

MM Cars Hyundai Katowice, autoryzowany dealer koreańskiej marki, zaprasza do zapoznania się z aktualną ofertą samochodów gotowych do odbioru. Jeśli szukasz nowego Hyundaia Ioniq 5 Electric lub Hyundaia Ioniq Hybrid w Katowicach na Otomoto, to zacznij od odwiedzenia naszej strony profilowej w tym serwisie ogłoszeniowym - https://hyundai-katowice.otomoto.pl/. Publikujemy na niej wszystkie oferty pojazdów dostępnych od ręki.

Szukasz używanego Hyundaia Ioniq w Katowicach? Sprawdź, czy nie mamy takiego egzemplarza w ofercie

Hyundai Ioniq Hybrid jest coraz bardziej poszukiwanym samochodem na rynku wtórnym. Model 5 Electric jeszcze nie pojawia się wśród egzemplarzy używanych z uwagi na niedawną premierę. Jeśli natomiast jesteś zainteresowany zakupem Ioniqa Hybrid z drugiej ręki, to na dobry początek skontaktuj się z MM Cars Hyundai Katowice. W naszej ofercie pojawiają się używane egzemplarze tego modelu, pochodzące z pewnego źródła, o zweryfikowanej historii i po wnikliwej analizie stanu technicznego.