X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X

Kombi Peugeot w Katowicach - dealer, ASO, części, wyprzedaż, używane

środa, 20 lipca 2022

SUV, crossover, a może klasyczne kombi? Większość osób szukających samochodu rodzinnego stoi przed takim dylematem. O ile każdy z tych typów nadwozia ma swoje wady i zalety, to trzeba podkreślić, że właśnie kombi idealnie wpisuje się w oczekiwania rodziny – zarówno pod kątem pojemności bagażnika, jak i komfortu jazdy i funkcjonalności. Dowodem na to jest gama modelowa francuskiego producenta. Kombi Peugeot to zawsze dobry wybór. W Katowicach możesz się o tym przekonać odwiedzając salon autoryzowanego dealera francuskiej marki – Peugeot MM Cars Katowice.

Poznaj modele kombi Peugeot

Kombi od lat było jednym z najważniejszych segmentów w ofercie marki Peugeot. Dziś, gdy wielu producentów porzuciło ten typ nadwozia, francuski producent nadal ma do zaproponowania bardzo interesujące modele rodzinne. Co ważne, osoby szukające kombi Peugeot w Katowicach na pewno nie będą rozczarowane ani użytecznością, ani jakością wykonania tych samochodów.

Aktualna gama modeli kombi Peugeot obejmuje dwa bardzo popularne modele, czyli:

  • Peugeot 308 SW
  • Peugeot 508 SW (dostępny także w usportowionej wersji hybrydowej PSE)

Wybór sprowadza się wyłącznie do oczekiwań nabywcy w zakresie obszerności wnętrza oraz pojemności bagażnika. Jeśli szukasz samochodu, który wygodnie i bezpiecznie przewiezie pięcioosobową rodzinę wraz z ogromną ilością bagaży na drugi koniec Europy, to postaw na kombi Peugeot 508 SW. Z kolei model 308 SW jest dostępny w atrakcyjniejszej cenie, również świetnie sprawdzi się podczas dalekich wyjazdów, a przy tym będzie wygodniejszy do manewrowania po zatłoczonym mieście.

Kup hybrydowe kombi Peugeot w Katowicach

Szukając samochodu rodzinnego, do codziennej eksploatacji, warto się kierować nie tylko funkcjonalnością, designem czy poziomem wyposażenia, ale także kosztami użytkowania. Na to największy wpływ ma oczywiście zużycie paliwa. Obecnie jednym z najrozsądniejszych wyborów jest wariant napędu hybrydowego.

Oba modele kombi Peugeot - 308 SW, jak i 508 SW – możesz zamówić w salonie autoryzowanego dealera w Katowicach w wersji hybrydowej. To wybór nie tylko rozsądku, ale też emocji, zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na model Peugeot 508 SW PSE.

W tej wersji samochód oferuje zespół napędowy o mocy aż 360 KM. Do dyspozycji kierowcy jest również 520 Nm momentu obrotowego, co gwarantuje świetne wrażenia za kółkiem i więcej niż zadowalającą dynamikę.

Przymierz się do swojego nowego kombi Peugeot w salonie dealera w Katowicach

Peugeot MM Cars Katowice zaprasza do swojego nowego salonu przy ulicy Lotnisko 81. Na miejscu czekają na Ciebie oba modele kombi Peugeot, dzięki czemu możesz od razu sprawdzić, który z nich lepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania i potrzeby.

Z pomocą doradcy Peugeot MM Cars Katowice szybko skonfigurujesz wymarzony egzemplarz oraz poznasz aktualne promocje na modele kombi Peugeot – w tym w wersjach hybrydowych.

Promocyjne oferty obejmują nie tylko standardowe rabaty gotówkowe, ale również specjalne warunki finansowania zakupu oraz bezkonkurencyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. O szczegóły zapytaj doradcę dealera Peugeot MM Cars Katowice.

Zapraszamy na jazdę testową modelami kombi Peugeot

Jazda testowa to najlepszy sposób na to, aby podjąć dobrą decyzję zakupową. W oko wpadły Ci oba modele kombi Peugeot? Zajrzyj do naszego salonu w Katowicach i umów się na jazdę testową, która pozwoli Ci pozbyć się wszelkich wątpliwości i wybrać konkretny model w preferowanej wersji napędu i wyposażenia.

Wyprzedaż kombi Peugeot – nie zwlekaj z zakupem!

Wielu naszych klientów zdecydowanych na zakup jednego z modeli kombi Peugeot przyznaje, że woli poczekać na okres wyprzedaży. Mamy lepszą propozycję. Już teraz skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z doradcą autoryzowanego dealera Peugeot MM Cars w Katowicach, aby otrzymać znakomitą ofertę. Czekanie na wyprzedaż to spore ryzyko, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy ceny nowych samochodów stale rosną.

Serwisuj swoje kombi Peugeot w Katowicach zgodnie z wytycznymi producenta

Niezależnie od tego, na który model kombi Peugeot ostatecznie się zdecydujesz, to jesteśmy przekonani, że da Ci on mnóstwo satysfakcji. Chcąc zapewnić sobie wiele lat bezproblemowej eksploatacji auta pamiętaj o jego prawidłowym serwisowaniu.

Zapraszamy do najlepszego serwisu Peugeot w Katowicach. ASO Peugeot MM Cars Katowice to miejsce, w którym skorzystasz z kompleksowej obsługi serwisowej, w tym napraw bieżących, głównych oraz powypadkowych.

Kup oryginalne części do kombi Peugeot w Katowicach w dobrej cenie

Wybierając oryginalne części i podzespoły do Twojego kombi Peugeot inwestujesz w bezpieczeństwo własne oraz pasażerów. Jednocześnie przedłużasz okres bezawaryjnej eksploatacji samochodu, a także zyskujesz pewność, że uzyskasz wyższą cenę przy odsprzedaży.

Po oryginalne części do kombi Peugeot w Katowicach zapraszamy do naszej ASO. W Peugeot MM Cars Katowice możesz liczyć zarówno na fachowe doradztwo, bezbłędny dobór części, jak i na bardzo atrakcyjne ceny.

Używane kombi Peugeot w Katowicach ? Zapraszamy do naszego salonu i na Otomoto

Peugeot MM Cars Katowice to autoryzowany dealer francuskiej marki, w którego ofercie znajdziesz również pojazdy z drugiej ręki. Naszym klientom proponujemy wyłącznie egzemplarze drobiazgowo sprawdzone pod kątem stanu technicznego, historii oraz kondycji wizualnej.

Już teraz skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o używane kombi Peugeot w Katowicach lub zajrzyj na naszą stronę-wizytówkę w serwisie Otomoto – znajdziesz tam wszystkie aktualne oferty sprzedaży samochodów z drugiej ręki.