X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Opel Meriva

Nie podążaj za trendami – wyznaczaj je. W Nowym Oplu Merivie przestronne wnętrze wypełnione jest praktycznymi rozwiązaniami. To wymarzone auto rodzinne, które w wielkim stylu łączy przestronność z unikalną funkcjonalnością.

Zapytaj o ofertę!

Zobacz, co czyni Merivę tak wyjątkową:

  • Nowoczesne, dopracowane w szczegółach wzornictwo
  • Wiodący w tej klasie aut poziom komfortu
  • Szereg rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa
  • Gama wyjątkowo efektywnych silników
  • Innowacje w zakresie multimediów i łączności
  • Wszechstronna funkcjonalność

Opel Meriva, najbardziej niezawodny samochód roku 2014 według niemieckiegoinstytutu TÜV, został zaprojektowany do codziennych podróży. Zapewnia wyjątkową wszechstronność, nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysoki poziom komfortu. Meriva dostosowuje się do Twoich potrzeb i utrzymuje Cię w kontakcie ze światemzewnętrznym. Z Merivą po prostu żyje się łatwiej.

 

Ergonomia to synonim komfortu

Ergonomiczne rozwiązania w Oplu Merivie zostały zaprojektowane z myślą o Tobie. Szerokie drzwi portalowe FlexDoors® ułatwiają wsiadanie i wysiadanie, wysoka pozycja za kierownicą zapewnia optymalną widoczność, a system aranżacji tylnych foteli FlexSpace® – komfort podróżowania. Nie zabrakło również zintegrowanego bagażnika rowerowego FlexFix®. Jego niskie położenie ułatwia mocowanie i zdejmowanie rowerów. Te kompleksowe rozwiązania zostały docenione przez niezależne niemieckie stowarzyszenie lekarzy ortopedów AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa), które przyznało Merivie prestiżowy certyfikat za innowacyjne rozwiązania w zakresie ergonomii.

Z myślą o jutrze

Funkcjonalności multimedialne dostępne w Oplu Merivie umożliwiające łączność ze światem zewnętrznym pozwalają Ci być zawsze dobrze poinformowanym. Nowoczesne systemy wyposażone między innymi w nawigację, łącza USB oraz Bluetooth® umożliwiające integrację Twojego smartfona z pojazdem, utrzymują Cię w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.

Wyróżniaj się w tłumie

Elegancki i praktyczny, niewielki, ale przestronny – Opel Meriva stylowo wkomponowuje się w nowoczesny styl życia. Zapewnia łatwe wsiadanie i wysiadanie, wygodne fotele i optymalną widoczność oraz gamę elastycznych, funkcjonalnych rozwiązań. A całość opakowana jest w nowoczesną stylistykę.

Korzystaj z przestrzeni

Opel Meriva z pewnością poprawi Ci samopoczucie. Już w podstawowej wersji wyposażenia oferuje przyjemne w dotyku materiały wykończenia wnętrza, wyraziste kolory czy liczne schowki. W Merivie wysoka jest nie tylko jakość wykończenia, ale też poziom komfortu – wiodący w tej klasie aut. Szczególną wygodę zapewniają opcjonalne ergonomiczne fotele AGR, które dbają o Twoje plecy zapewniając pozycję siedzącą optymalną dla kręgosłupa.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pasywnego obejmują między innymi system składania pedałów PRS, aktywne zagłówki foteli przednich, dwustopniowe napinacze pasów bezpieczeństwa z przodu oraz poduszki powietrzne. Aby zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji, w których musiałbyś przekonać się o ich skuteczności, w minivanie Opla zastosowano szereg systemów bezpieczeństwa aktywnego, w tym ABS, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESP®Plus oraz elektroniczny system rozdziału siły hamowania EBD. Meriva jest jeszcze bezpieczniejsza.

Maksymalna ocena 5 gwiazdek w testach Euro NCAP świadczy o najwyższym poziomie bezpieczeństwa Merivy. To zasługa kompleksowych rozwiązań dostępnych w tym wyjątkowym minivanie, takich jak adaptacyjne reflektory AFL czy też strefa bezpieczeństwa pomiędzy otwartymi tylnymi i przednimi drzwiami, pozwalająca na łatwiejszą kontrolę dzieci.

Niewielkie koszty – imponująca wydajność

Wszystkie jednostki napędowe – dzięki technologii Opla – wyciskają maksimum mocy z każdej kropli paliwa. Dostępne są silniki spełniające normę emisji spalin Euro 6, wyposażone w systemem Start/Stop i technologię ecoFLEX oraz 6-biegową automatyczną lub manualną skrzynię biegów.

 


 

 

Nasze lokalizacje Napisz do nas