X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Nowa Zafira

Opel Zafira to nowy kompaktowy minivan marki Opel z systemem foteli Flex7® - niezwykle praktyczny i wygodny samochód.

Co go wyróżnia?

 • 7-miejscowy minivan, który prowadzi się jak auto kompaktowe
 • Wszechstronna aranżacja przestrzeni pasażerskiej i bagażowej
 • Stylowe nadwozie i eleganckie wnętrze
 • Zaawansowane systemy wspomagające kierowcę
 • Innowacyjne reflektory adaptacyjne AFL LED
 • Wydajne jednostki napędowe stworzone przez niemieckich inżynierów
 • Najnowocześniejsze funkcje łączności
  i multimediów, w tym system Opel OnStar

Czwarta generacja salonu na kołach Opla zachwyci nawet najbardziej wymagających Klientów.  To samochód wprost stworzony dla rodzin oraz profesjonalistów potrzebujących przestronnego i funkcjonalnego pojazdu do komfortowego pokonywania dalekich tras.

Nowa Zafira:

 • zachwyca wzornictwem- przyciąga spojrzenia odświeżoną stylistyką, nowym kształtem osłon chłodnicy i reflektorami w technologii LED z podwójnym motywem skrzydła. Nie sposób przejść obok niej obojętnie.
 • cieszy wygodą- Innowacyjny system aranżacji nawet 7 foteli FLEX 7® PLUS oferuje swobodę ich rozmieszczania w zależności od potrzeb, liczby przewożonych pasażerów i ilości bagażu. Dodatkowo ergonomiczne fotele przednie z certyfikatem AGR oferują elektrycznie wysuwaną poduszkę wspierającą uda i regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Dostosowują się do sylwetki pasażera lub kierowcy zapewniając optymalny komfort nawet podczas długich podróży.
 • olśniewa technologią- adaptacyjne reflektory AFL LED zapewniają doskonałą widoczność i zwiększają bezpieczeństwo jazdy po zmroku.
 • zapewnia bezpieczeństwo- Osobisty Opiekun Kierowcy Opel OnStar zwiększa Twoje poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. O każdej porze dnia i nocy system zapewnia dostęp do szerokiej gamy rozwiązań i usług mobilnych niemal w całej Europie.
 • ekscytuje osiągami-Nowa Zafira dostępna jest z szeroką gamą superoszczędnych, wydajnych silników, zapewniających odpowiednią moc i moment obrotowy, nieprzeciętne wrażenia z jazdyi ekonomiczną eksploatację.

Model zachwyca nie tylko sprawdzonymi już opcjonalnymi zaletami poprzednika, takimi jak system foteli Flex7®, ergonomiczne przednie fotele posiadające certyfikat AGR (Akcji na rzecz Zdrowych Pleców), bagażnik rowerowy FlexFix® lub zawieszenie FlexRide, które można dostosować do własnych potrzeb. Jego dodatkowym atutem jest nowa, zdecydowana stylistyka nadwozia, przeprojektowane wnętrze dające poczucie przestrzeni i nadzwyczajne możliwości łączności. Zależnie od urządzenia końcowego, opracowany przez firmę Opel system multimedialny IntelliLink najnowszej generacji jest kompatybilny zarówno z Apple CarPlay, jak i z Android Auto. Osobisty opiekun kierowcy Opel OnStar, w zależności od wersji wyposażenia dostępny w standardzie lub jako opcja, przekształca nową Zafirę w mobilny punkt dostępu do Internetu Wi-Fi 4G/LTE dla kierowcy, przyjaciół i członków rodziny. Ponadto po raz pierwszy w tej klasie pojazdów firma Opel oferuje jako opcję najnowszej generacji adaptacyjne reflektory przednie AFL wykorzystujące technologię LED. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom podróż nową Zafirą oferuje kierowcy i pasażerom doznania porównywalne z jazdą salonem na kółkach.