X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Peugeot 308 hybryda - autoryzowany dealer w Katowicach, jazda wyprzedaż, używane, ASO

środa, 20 lipca 2022

Peugeot 308 najnowszej generacji przyciąga wzrok fantastycznym designem i zachwyca bardzo wysoką jakością wykonania. Samochód jest dostępny w kilku wariantach nadwozia i napędu, przy czym jedną z najciekawszych propozycji jest hybryda Peugeot 308. W tym wariancie kompakt francuskiego producenta charakteryzuje się oszczędnością oraz potrafi pozytywnie zaskoczyć dynamiką. W Katowicach Peugeot 308 Hybrid możesz obejrzeć i zamówić w salonie autoryzowanego dealera – Peugeot MM Cars. Dowiedz się więcej o tym bardzo atrakcyjnym samochodzie.

Hybrydowy Peugeot 308 z napędem plug-in

W hybrydowym wariancie modelu 308 Peugeot zastosował technologię plug-in. Oznacza to, że mamy tutaj do czynienia z hybrydą, w której energię potrzebną do zasilania silnika elektrycznego należy uzupełnić z zewnętrznego źródła – na przykład ładowarki publicznej czy domowego gniazdka (dzięki szybkiej ładowarce można przywrócić pełną pojemność akumulatora trakcyjnego w czasie krótszym niż 2 godziny).

Takie rozwiązanie ma kilka ważnych zalet. Po pierwsze: hybrydowy Peugeot 308 kombi lub hatchback może się poruszać w trybie w 100% elektrycznym, zeroemisyjnym, a zasięg według normy WLTP wynosi nawet do 60 kilometrów.

Po drugie: hybryda typu plug-in jest bardziej przyjazna środowisku naturalnemu i super komfortowa w codziennym użytkowaniu w ruchu miejskim. To przekonuje wiele osób, które mają możliwość przetestowania tej technologii w realnych warunkach.

Oszczędnie i dynamicznie

Podstawowym powodem, dla którego wyraźnie rośnie sprzedaż hybrydowego Peugeot 308 jest oczywiście ekonomia. W dobie bardzo wysokich cen paliw nabywcy nowych samochodów szukają aut gwarantujących oszczędne pokonywanie dalekich dystansów. Ten warunek spełnia Peugeot 308 Hybrid.

Oszczędność to jednak niejedyna mocna strona tego napędu. 308 w tym wariancie może dostarczyć ogromnych emocji za kierownicą. Szczególnie dotyczy to wersji Hybrid 225 e-EAT8 z silnikiem benzynowym PureTech o mocy 180 KM, współpracującym z silnikiem elektrycznym o mocy 81 kW i automatyczną, 8-biegową skrzynią biegów.

Stawiającym przede wszystkim na niskie koszty eksploatacji rekomendujemy natomiast wersję Hybrid 180 e-EAT8 z silnikiem benzynowym o mocy 150 KM.

Odwiedź salon dealera Peugeot w Katowicach i sprawdź ofertę na hybrydę Peugeot 308

Jeśli zainteresował Cię ten model francuskiego producenta, to w pierwszej kolejności odwiedź nowy salon Peugeot MM Cars Katowice przy ulicy Lotnisko 81. Na miejscu znajdziesz egzemplarz Peugeot 308, co pozwoli Ci dokładnie zapoznać się z tym samochodem, ocenić przestronność wnętrza, pojemność bagażnika, jakość wykonania oraz design.

Z pomocą doradcy szybko skonfigurujesz swój wymarzony Peugeot 308 Hybrid, a następnie otrzymasz korzystną ofertę zakupu tego samochodu. Nie czekaj na wyprzedaż hybrydowego Peugeot 308 – ograniczona dostępność aut oraz wciąż rosnące ceny powodują, że najrozsądniej jest wynegocjować dobrą cenę już dziś i zagwarantować sobie szybki odbiór samochodu.

W rozmowie z doradcą dealera Peugeot MM Cars Katowice koniecznie zapytaj o aktualne promocje na hybrydowe Peugeot 308. Obejmują one nie tylko indywidualny rabat gotówkowy, ale także specjalne warunki finansowania zakupu (w tym kredyt, leasing i wynajem długoterminowy) oraz korzystne pakiety serwisowe i pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Umów się na jazdę testową Peugeot 308 Hybrid w Katowicach

Wciąż nie masz przekonania do zakupu hybrydowego Peugeot 308? W takim razie już teraz skorzystaj z możliwości przetestowania tego samochodu w ruchu ulicznym. Jazda testowa rozwieje Twoje wątpliwości i pozwoli Ci docenić liczne zalety tego modelu, szczególnie w hybrydowym wariancie napędu.

Na jazdę testową hybrydowym Peugeot 308 w Katowicach zaprasza autoryzowany dealer Peugeot – MM Cars. Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź nasz salon przy ulicy Lotnisko 81, zapytaj o dostępność samochodów testowych, a następnie zarezerwuj dogodny termin.

Serwis hybrydowego Peugeot 308 w Katowicach? Tylko ASO!  

Jeżdżąc hybrydowym Peugeot 308 trzeba mieć świadomość, że jest to samochód na wskroś nowoczesny, bardzo zaawansowany technicznie i technologicznie, a tym samym wymagający specjalistycznego serwisu. W Katowicach zapewni Ci go ASO Peugeot MM Cars.

Nasza autoryzowana stacja obsługi gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych czynności serwisowych. Postępujemy zgodnie z rygorystycznymi procedurami producenta, korzystając wyłącznie z oryginalnych części do Peugeot 308 Hybrid. To przekłada się na wieloletnią, bezproblemową eksploatację samochodu oraz pozwoli uzyskać wyższą cenę przy odsprzedaży.

Jeśli szukasz nie tylko usług serwisowych, ale także konkretnych akcesoriów i części do hybrydowego Peugeot 308, to już teraz zapraszamy do kontaktu z naszą ASO w Katowicach.

Używany hybrydowy Peugeot 308 – w Katowicach poszukiwania zacznij od naszego salonu

Hybrydowy Peugeot 308 to pożądany samochód na rynku wtórnym. Dostępność godnych uwagi egzemplarzy jest jednak mocno ograniczona. Nie trać czasu i nie ryzykuj – od razu skontaktuj się z naszymi doradcami działu samochodów używanych i zapytaj, czy nie mamy takiego egzemplarza w ofercie.

Za używanym Peugeot 308 Hybrid w Katowicach rozejrzyj się też na naszej stronie-wizytówce w serwisie Otomoto.