X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Peugeot 508 – autoryzowany dealer we Wrocławiu, kombi, PSE, wyprzedaż, serwis, używane

Peugeot 508 to flagowa limuzyna w ofercie francuskiego producenta. Ten fantastycznie wykonany i obłędnie wyglądający samochód łączy w sobie kilka cech: jest bardzo praktyczny, komfortowy, a przy tym potrafi zaskoczyć osiągami, zwłaszcza w wariancie PSE (Peugeot Sport Engineered). Po najlepszą ofertę na Peugeot 508 we Wrocławiu zapraszamy do salonu autoryzowanego dealera Peugeot – MM Cars. Dowiedz się więcej o tym modelu.

Benzynowy Peugeot 508 – pożądany samochód we Wrocławiu

Polscy nabywcy najchętniej decydują się na zakup Peugeota 508 w benzynowym wariancie napędu, który jest dostępny zarówno z nadwoziem kombi, jak i sedan. Producent zastosował tutaj doskonale znany, wielokrotnie nagradzany silnik PureTech o pojemności 1.6 litra, który rozwija moc 180 KM lub 225 KM. W obu przypadkach silnik jest sprzężony z automatyczną, ośmiobiegową skrzynią biegów i wyposażony w system Start&Stop.

Benzynowy Peugeot 508 kombi to bardzo dobry wybór dla rodziny. Zwłaszcza, jeśli kierowca preferuje niżej zawieszone samochody i nie gustuje w modelach klasy SUV.

Jesteś zainteresowany zakupem Peugeota 508 benzyna kombi lub sedan? We Wrocławiu po najlepszą ofertę zapraszamy do salonu dealera francuskiej marki – MM Cars przy ulicy Karkonoskiej 50.

Peugeot 508 PSE kombi i sedan – coś dla szukających wrażeń za kierownicą

Klasyczne sedan lub kombi kojarzą Ci się ze statecznym pokonywaniem kolejnych kilometrów, bez choćby odrobiny emocji? W takim razie koniecznie musisz poznać specjalną edycję Peugeota 508 w wersji PSE, czyli Peugeot Sport Engineered.

To piekielnie szybki samochód, z napędem rozwijającym moc aż 360 KM i oferującym moment obrotowy na poziomie aż 520 Nm. 508 w tej wersji osiąga pierwszą setkę w czasie zaledwie 5,2 sekundy, co zapewnia iście sportowe doznania i wywołuje gwałtowny wyrzut adrenaliny podczas przyspieszania.

Warto zaznaczyć, że Peugeot 508 PSE kombi i sedan jest autem z napędem hybrydowym. Mamy tutaj do czynienia z hybrydą typu plug-in, gdzie energię w akumulatorach uzupełniamy z zewnętrznego źródła. Co ważne, 508 PSE może przejechać do 45 kilometrów w trybie wyłącznie elektrycznym.

Chcesz dobrą ofertę na zakup Peugeota 508 kombi, sedan czy PSE? Przygotuje ją dla Ciebie doradca autoryzowanego dealera Peugeot we Wrocławiu!

MM Cars, autoryzowany dealer Peugeot we Wrocławiu, przedstawi Ci bardzo atrakcyjną ofertę zakupu modelu 508 w wybranej wersji napędu, nadwozia i wyposażenia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie, a najlepiej odwiedzisz nasz salon Peugeot we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 50.

Nasza oferta z pewnością będzie dla Ciebie atrakcyjna. Dodatkowo zaproponujemy najszybszy możliwy termin odbioru samochodu, co w dzisiejszych realiach rynkowych jest ważnym atutem.

Jazda testowa Peugeotem 508? Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie konkretnego wariantu Peugeota 508 warto przetestować to auto w realnych warunkach drogowych. Już teraz skontaktuj się z doradcą dealera Peugeot we Wrocławiu – MM Cars – i zarezerwuj termin jazdy testowej benzynowym Peugeotem 508.

Wyprzedaż Peugeot 508 we Wrocławiu – nie musisz czekać do końca roku!

Okres wyprzedaży rocznika zawsze był najlepszym czasem na zakup fabrycznie nowego samochodu. Obecnie jednak autoryzowani dealerzy coraz rzadziej organizują takie akcje promocyjne, ponieważ wciąż obserwujemy wyraźne niedobory pojazdów.

Na szczęście wcale nie musisz czekać na wyprzedaż modeli Peugeot 508 – w poszukiwaniu świetnej oferty odwiedź salon autoryzowanego dealera Peugeot MM Cars we Wrocławiu. Nasz doradca nie tylko zaproponuje Ci dobrą cenę, ale również specjalne warunki finansowania zakupu oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych.

ASO Wrocław – najlepsze miejsce serwisowania Twojego Peugeota 508

Peugeot 508 to bardzo popularny samochód na polskich drogach. Poprzednie generacje tego modelu cieszą się dobrą opinią wśród właścicieli. Jeśli także do nich należysz, to z pewnością chcesz, aby twój samochód dalej sprawował się bez zarzutu. Najlepszym sposobem na uniknięcie przykrych niespodzianek jest korzystanie z usług ASO Peugeot we Wrocławiu.

Specjaliści MM Cars profesjonalnie zajmą się Twoim Peugeotem 508, zarówno w zakresie przeglądów technicznych, jak i napraw bieżących, głównych i powypadkowych.

Mamy wszystkie części do modelu Peugeot 508

Szukasz części do Peugeota 508 kombi, sedan, z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym? Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w ofercie naszego ASO Peugeot we Wrocławiu. Kupując oryginalne części i akcesoria do modelu 508 inwestujesz we własne bezpieczeństwo, komfort jazdy oraz w zwiększenie wartości samochodu w momencie odsprzedaży.

Rozważasz zakup używanego Peugeot 508? Sprawdź egzemplarze dostępne w MM Cars!

Używany Peugeot 508 to bardzo popularny wybór w naszym kraju. Jeśli nie chcesz ryzykować zakupu samochodu z ukrytymi wadami, powypadkowego czy ze sfałszowanym przebiegiem, to już teraz skontaktuj się z dealerem Peugeot we Wrocławiu – MM Cars. Być może mamy w ofercie odpowiedni egzemplarz.

W poszukiwaniu używanego Peugeota 508 zapraszamy też na naszą stronę-wizytówkę w serwisie Otomoto.