X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Samochody dostawcze Citroen Wrocław – cena, promocja, części, serwis, autoryzowany dealer, wyprzedaż, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Samochody dostawcze Citroen od kilkudziesięciu lat wspierają tysiące biznesów na całym świecie. Zostały stworzone do ciężkiej pracy, co jednak wcale nie wyklucza wysokiego poziomu bezpieczeństwa i znakomitego komfortu jazdy. Dlatego francuska marka jest jedną z najchętniej wybieranych przez profesjonalistów. Samochody dostawcze Citroen we Wrocławiu znajdziesz w ofercie autoryzowanego dealera – MM Cars Citroen Wrocław. Poznaj gamę modeli dla biznesu.

Samochody dostawcze Citroen – odpowiadają na potrzeby każdego profesjonalisty

Gama samochodów dostawczych Citroen obejmuje trzy modele:

  • Citroen Berlingo VAN i e-Berlingo VAN – samochód jest dostępny w standardowej długości nadwozia M (4,4 metra) lub XL (4,75 metra) oraz w dwóch wersjach użytkowych: Driver (zapewniająca wysoki komfort podróżowania w dalekiej trasie) oraz Worker (doskonałe właściwości transportowe). Szczególną uwagę warto zwrócić na elektryczne e-Berlingo VAN, które oferuje zasięg do 275 kilometrów oraz funkcję szybkiego ładowania do 80% w czasie zaledwie 30 minut.
  • Citroen Jumpy i e-Jumpy – ten średniej wielkości samochód dostawczy Citroen oferuje ładowność do 1400 kilogramów, 6,6 m3 objętości ładunkowej i 2,5 tony masy holowniczej. Jest dostępny w trzech rozmiarach (XS o długości 4,60 metra, M o długości 4,95 metra oraz XL o długości 5,30 metra) oraz w wersji z napędem elektrycznym e-Jumpy, która oferuje zasięg do 330 kilometrów i funkcję szybkiego ładowania do 80% w czasie 30 minut.
  • Citroen Jumper i e-Jumper – Jumper to największy samochód dostawczy w gamie francuskiego producenta. Oferuje do 17 m3 przestrzeni ładunkowej oraz do 1890 kilogramów ładowności (podwozie z kabiną). Samochód jest dostępny w wersjach Worker i Driver oraz w wariancie e-Jumper z napędem elektrycznym.

Każdy z samochodów dostawczych Citroen we Wrocławiu możesz obejrzeć w salonie autoryzowanego dealera francuskiej marki – MM Cars Citroen Wrocław przy ulicy Karkonoskiej 50. Nasi doradcy zaprezentują Ci poszczególne modele, omówią najważniejsze kwestie techniczne i ładunkowe, a także zaproponują bardziej szczegółowe testy wybranych modeli.

Umów się na jazdę testową samochodem dostawczym Citroen we Wrocławiu

Jazda testowa to najlepszy sposób na to, aby przekonać się do zakupu konkretnego modelu samochodu. Chętnie korzystają z tego również profesjonaliści, którzy najczęściej chcą ocenić dynamikę danej wersji silnikowej.

Jeśli masz na oku samochód dostawczy Citroen i chcesz go przetestować, to już teraz skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera MM Cars Citroen Wrocław. Zapytaj o dostępność samochodów testowych, a następnie zarezerwuj dogodny termin.

Samochody dostawcze Citroen – cena to dobry argument za wybraniem auta francuskiej marki

Dostawcze Citroeny cieszą się bardzo dobrą opinią wśród profesjonalistów. Uchodzą za niekłopotliwe, wytrzymałe, funkcjonalne, a przy tym bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Ważnym powodem, dla którego tak wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup samochodu dostawczego Citroen jest cena – bardzo atrakcyjna i znakomicie skonfigurowana w stosunku do jakości wykonania auta, poziomu wyposażenia oraz możliwości transportowych.

O cenę dostawczego Citroena zapytaj doradcę dealera – MM Cars Citroen Wrocław. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zarówno na wersję spalinową, jak i elektryczną - coraz chętniej wybieraną przez naszych klientów.

Czekasz na dobrą promocję na samochód dostawczy Citroen? Jesteśmy przekonani, że złożymy Ci korzystną ofertę już teraz. Twój biznes musi się rozwijać, dlatego nie zwlekaj z zakupem auta, które jest do tego niezbędne.

Jeśli natomiast wolisz poczekać na wyprzedaż rocznika samochodów dostawczych Citroen, to zdradzimy tylko, że upolowanie jakiejś okazji jest z roku na rok coraz trudniejsze – w dodatku wybór zawsze jest mocno ograniczony. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu już teraz!

Samochody dostawcze Citroen – postaw na najlepszy serwis we Wrocławiu

Prawidłowe serwisowanie samochodu, który jest narzędziem pracy, to absolutna podstawa. Zadbaj o swoje auta dostawcze w najlepszy możliwy sposób, wybierając usługi serwisowe świadczone przez ASO Citroen we Wrocławiu. Już teraz zapraszamy do MM Cars przy ulicy Karkonoskiej 50.

Zapewniamy nie tylko profesjonalne usługi serwisowe, w tym przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, naprawy bieżące i główne, ale także bardzo szeroki wybór części do samochodów dostawczych Citroen. We Wrocławiu nie znajdziesz lepszego źródła oryginalnych akcesoriów i podzespołów, w dodatku w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Rozważasz zakup używanego samochodu dostawczego Citroen? Zacznij od sprawdzenia oferty MM Cars Citroen Wrocław!

W naszym salonie we Wrocławiu znajdziesz nie tylko nowe samochody dostawcze Citroen, ale także pojazdy z drugiej ręki. To atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup fabrycznie nowego auta, natomiast nie chcą też ryzykować, że trafią na tzw. „perełkę”.

Aktualnych ofert używanych samochodów dostawczych Citroen we Wrocławiu szukaj na Otomoto, odwiedzając naszą stronę-wizytówkę na tym portalu.