X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X

Samochody używane

Używane samochody w MM Cars

Statystyki rynku aut pokazują, że nie słabnie popularność samochodów używanych. Nic w tym dziwnego, zalety takiego zakupu są niezaprzeczalne — możesz mieć dobrze wyposażone, zadbane auto w niższej cenie. W MM Cars - Centrum Samochodów Używanych dbamy, by wszystkie oferowane przez nas samochody używane były w pełni sprawne i wysokiej jakości.

Oferujemy samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe, samochody pewne i sprawdzone.

Dlaczego warto kupić samochód używany? Powodów jest wiele, a pierwszym z nich jest cena. Kwota, jaką trzeba zapłacić za pojazd, zazwyczaj spada wraz z jego wiekiem, dlatego w zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, wybierzemy dla Ciebie optymalne auto, spełniające Twoje preferencje. Starszy pojazd posłuży Ci tak samo jak nowy samochód osobowy, dając to, czego wszyscy szukamy w samochodach, czyli niezależność i komfort przemieszczania się.

Jednak cena to nie jedyna zaleta samochodów z drugiej ręki. Kiedy nowe auto zostaje wypuszczone na rynek, nie jesteś świadomy jego dobrych i słabych stron. Dopiero po kilku latach, kiedy model będzie miał już wielu użytkowników, pojawią się informacje o tzw. usterkach wieku dziecięcego, które są wynikiem np. niedociągnięć na etapie projektu albo wyboru materiałów. Twoją przewagą będzie to, że poznasz je już przed zakupem.

Marzysz o prestiżowym samochodzie, z wyższej półki, ale nie możesz pozwolić sobie na kupno nowego samochodu prosto z salonu? Oto kolejny powód, dla którego warto zastanowić się nad autami używanymi! Mimo że pojazd będzie z drugiej ręki i już kilka lat użytkowania będzie miał za sobą, dla Ciebie to szansa, by znaleźć samochód z takim wyposażeniem, o jakim marzyłeś. Większy silnik, większy komfort jazdy, a może konkretny kolor lakieru? Sprecyzuj swoje preferencje, a specjaliści z MM Cars - Centrum Samochodów Używanych zajmą się resztą.

Jednak największą zaletą samochodów używanych jest ich… dostępność! Takie auto możesz mieć od ręki, wystarczy że odwiedzisz jeden z naszych salonów w Katowicach, Zabrzu, Wrocławiu lub w Warszawie, by po kilku chwilach wyjechać wybranym samochodem. To ważne wtedy, gdy szybko potrzebujesz auta, na przykład do pracy. Co ważne, rynek samochodów używanych jest naprawdę szeroki, dzięki czemu masz dostęp również do klasycznych, nieprodukowanych już modeli.

W ofercie MM Cars - Centrum Samochodów Używanych dostępnych jest ponad 400 samochodów. Jesteśmy dostepni w Katowicach, Zabrzu, Wrocławiu i w Warszawie.

Skorzystaj z wyszukiwarki MM Cars! Określ markę, model i rocznik pojazdu, a na stronie zobaczysz same interesujące Cię samochody. Możesz również doprecyzować wyszukiwanie, wybierając rodzaj paliwa, typ nadwozia albo zakres cen. Chcesz sprawdzić auto przed zakupem? Umów się na jazdę próbną!

Pamiętaj także, że w MM Cars - Centrum Samochodów Używanych możesz skorzystać z możliwości odkupu dotychczasowego samochodu, a także sfinansować oraz ubezpieczyć Twój samochód.

Zaufaj doświadczeniu MM Cars i postaw na używany samochód wysokiej jakości. Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

MM Cars - Centrum Samochodów Używanych | Samochody Używane z gwarancją | Samochody poleasingowe | Odkupy samochodów wszystkich marek | Finansowanie i Ubezpieczenie

W naszej ofercie posiadamy samochody używane następujących marek: