X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
suzuki.salon.warszawa@mmcars.pl

X

Levorg

WYGLĄD:

LEVORG łączy ze sobą funkcjonalność z przyjemną dla oka estetyką.  Wyrafinowane kształty i wyjątkowa stylizacja powodują, że nie sposób jest przejść koło niego obojętnie. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na: sześciokątny grill oraz muskularny i w pełni funkcjonalny wlot powietrza na masce, który nieustannie dostarcza powietrza do intercoolera doładowanego silnika. Nie sposób nie zauważyć także reflektorów stylizowanych na wzór oczu jastrzębia. Są one wyposażone w diody LED, które oświetlą drogę w każdej sytuacji i różnych warunkach pogodowych.

CHARAKTER:

  • Silnik  - 1,6 –litrowy turbodoładowany silnik typu boxerz bezpośrednim wtryskiem paliwa.

1,6 DIT osiąga maksymalną równowagę między wydajnością, mocnymi osiągami i niewielką emisją spalin. Użycie bezpośredniego wtrysku paliwa i turbosprężarki dwukanałowej skutkuje zwiększeniem mocy i zmniejszeniem zużycia paliwa.

Subaru LEVORG wyposażony jest w:

- Manetki zmiany biegów:  Kierowca może przełączyć  skrzynię biegów na tryb manualny i używasz jej do obsługi manetek. Dzięki temu mamy wrażenie ręcznej zmiany biegów w skrzyni sześciobiegowej.

- Subaru Intelligent Drive (SI – DRIVE) pozwala na dostosowanie pracy silnika i układu napędowego zgodnych ze stylem prowadzenia jaki preferuje kierowca, jego oczekiwaniami i sytuacja na drodze. System ten oferuje dwie charakterystyczne funkcje: Intelligent i Sport.

SILNIK
- JEST DOBRZE ZBUDOWANY:

Układ silnika w LEVORGU polega na rozłożeniu każdej pary cylindrów i tłoków o 180 stopni względem siebie. Tworzy to silnik który jest niższy i bardziej płaski niż jednostki napędowe innych typów.

- NATURALNIE WYWAŻONY:

W odróżnieniu od tradycyjnych konfiguracji w silniku typu BOKSER ruchy tłoków z założenia znoszą się wzajemnie co pomaga zmniejszyć drgania.

- MA NISKIE POŁOŻENIE ŚRODKA CIĘŻKOŚCI

Wszystkie ciężkie elementy ruchome znajdują się wewnątrz  poziomego-przeciwsobnego silnika. W rezultacie pojazdy SUBARU mają środek ciężkości umieszczony wyraźnie niżej niż  samochody z silnikami rzędowymi lub w układzie V.

  • Skrzynia biegów LINEARTRONIC CVT

W Levorgu zastosowano bezstopniową skrzynię biegów LINEARTRONIC CVT.  Jest szybka i lekka i imponuje precyzyjnym działaniem. Ma zmniejszone wymiary ale zwiększoną sprawność. Skrzynia używa zmiennych przełożeń, co pozwala jej w każdej chwili utrzymać silnik we właściwym zakresie obrotów. Jest to niekonwencjonalne rozwiązanie , które zapewnia płynne przyspieszenie  i poprawia sprawność zespołu napędowego.

  • SYMMETRICAL ALL-WHEEL DRIVE:

Stały napęd wszystkich kół – system ten w wymagających warunkach drogowych równo rozdziela moment napędowy na wszystkie koła, zapewnia panowanie nad samochodem podczas gdy inne pojazdy mogą mieć problemy. Jego zalety to: lepsza kontrola podczas jazdy w zakręcie, lepsza trakcja na wszystkich nawierzchniach i lepsze przyspieszenie.

Warto zwrócić uwagę tutaj także na:

- zawieszenie zaprojektowane w sposób umożliwiający filtrowanie drgań i uderzeń pochodzących od kół
- System kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy (VDCS) z aktywnym sterowaniem momentem napędowym. Pomaga on kierowcy w utrzymaniu panowania nad autem regulując rozdział momentu napędowego AWD, moc dostarczaną przez silnik i wydajność hamowania każdego z kół osobno.

WNĘTRZE LEVORGA:

 

- PROJEKT FOTELI  - podpierają one kierowcę i pasażera we wszystkich istotnych punktach  a ich konstrukcja pomaga zachować równowagę między komfortem i panowaniem nad samochodem

- KIEROWNICA W KSZTAŁCIE LITERY D – łatwo nią uchwycić i obracać

- SYSTEM SUBARU STARLINK - zapewnia dostęp do radia internetowego, aplikacji rozrywkowych itp. Obsługuje się go poprzez 7-calowy ekran dotykowy, wielofunkcyjne przełączniki umieszczone na kierownicy lub komendy głosowe w wybranych językach.

- SZERSZE OTWARCIE pokrywy bagażnika ułatwia załadunek i rozładunek przedmiotów. Po jej pełnym otwarciu zyskujemy dostep do bagażnika o pojemności 522 litrów

- PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA -  pod podłogą przestrzeni bagażowej LEVORGA znajduje się dodatkowy schowek, pozwalający na transportowanie delikatnych przedmiotów. Dodatkowy bagażnik ma 40 litrów!

- OPARCIA TYLNYCH SIEDZEŃ SKŁADANE W PROPORCJI 60:40 – ułatwiają przystosowanie bagażnika do dużych lub nieporęcznych pakunków np. narty, torby golfowe

                                                                             

BEZPIECZEŃSTWO

Wiele z właściwości LEVORGA działa również jako ochrona przed zdarzeniami niebezpiecznymi dla jego pasażerów. Precyzyjne prowadzenie, sprawne panowanie nad samochodem, czy poprawiona widoczność – to wszystko wspiera kierowcę w unikaniu drogowych niebezpieczeństw. Dzięki prawidłowo umieszczonym poduszkom powietrznym, przednim fotelom, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia kręgosłupa szyjnego, łamiącym się w trakcie zderzenia pedałom, czy też trzypunktowym pasom bezpieczeństwa można dodatkowo zminimalizować skutki ewentualnych drogowych niebezpieczeństw.

Elementy poprawiające bezpieczeństwo:
- System VDSC – system kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy
- Pakiet ADVANCED –zaawansowany pakiet bezpieczeństwa
- HAMULCE – tarczowe we wszystkich  4 kołach
- Poduszki powietrzne: przednie, przednie-boczne, kurtynowe poduszki powietrzne oraz kolanowa poduszka powietrzna
- Pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozie
- Budowa nadwozia chroniąca kabinę