X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X
Suzuki

Suzuki Ignis Hybrid Katowice – cena, jazda testowa, promocja, używane na Otomoto

piątek, 31 grudnia 2021

Suzuki Ignis Hybrid to komfortowy samochód miejski, który sprawdzi się również w roli auta dla małej rodziny. W najnowszej, odświeżonej odsłonie prezentuje się bardzo efektownie, kusząc niebanalnym designem oraz wszechstronnością. Suzuki Ignis Hybrid w Katowicach kupisz w salonie MM Cars. Dowiedz się więcej o tym modelu.

Suzuki Ignis Hybrid – elektryczny układ wspierający jednostkę benzynową

Największą zaletą prezentowanego modelu jest właśnie układ napędowy. Japoński producent zastosował tutaj technologię „mild hybrid”, czyli tzw. „miękkiej hybrydy”. Składają się na nią silnik benzynowy 1.2 DUALJET zintegrowany ze starterem/generatorem ISG 2,3 kW oraz akumulatorem litowo-jonowym 12V.

Generator wspiera jednostkę spalinową dodatkowym momentem obrotowym (do 50 Nm), dzięki czemu kierowca ma lepsze odczucia w zakresie dynamiki pojazdu, zwłaszcza podczas przyspieszania i ruszania. Układ ISG dba o inteligentne zarządzanie energią elektryczną, umożliwiając również odzyskiwanie energii kinetycznej, co przekłada się na wyższą efektywność układu i tym samym ograniczenie zużycia paliwa oraz emisji spalin.

Układ „mild hybrid” jest stosowany w wielu modelach Suzuki i zbiera bardzo pozytywne opinie zarówno wśród ekspertów motoryzacyjnych, jak i użytkowników samochodów japońskiego producenta. Warto podkreślić ekonomiczność Suzuki Ignis Hybrid – auto w cyklu mieszanym zużywa zaledwie 4,3 litra benzyny na 100 kilometrów.

Suzuki Ignis Hybrid możesz zamówić w jednym z dwóch wariantów skrzyni biegów: manualna 5-biegowa oraz automatyczna CVT. Ta druga jest szczególnie dobrym wyborem do miasta.

Chcesz sprawdzić, jak układ „mild hybrid” sprawdza się na drodze? Już teraz skontaktuj się z MM Cars i umów się na jazdę testową Suzuki Ignis Hybrid w dogodnym dla siebie terminie!

Suzuki Ignis Katowice – kompaktowy na zewnątrz, obszerny w środku

Suzuki Ignis Hybrid imponuje funkcjonalnością. Kompaktowa bryła nadwozia z charakterystycznymi dla tego modelu krótkimi zwisami (zwłaszcza w tylnej części) idealnie sprawdza się w zatłoczonym mieście. Samochód zaskakuje natomiast ilością miejsca dla kierowcy i pasażerów. Zapewnia komfortowe warunki podróży dla czterech osób. Ważna informacja dla rodzin: na tylnej kanapie spokojnie da się zamontować dwa pełnowymiarowe foteliki dziecięce.

Warto także wspomnieć o bagażniku. Ma pojemność 267 litrów, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na ten segment. Ignisem można się więc wybrać w dalszą podróż, również wakacyjną, zabierając ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. W razie braku wystarczającej ilości miejsca w bagażniku zawsze też można skorzystać z fabrycznych relingów dachowych, które bardzo ułatwiają montaż bagażnika dachowego i boksu, rowerów, deski do windsurfingu etc. Suzuki Ignis Hybrid to doskonała propozycja dla osób aktywnych.

Suzuki Ignis Hybrid – zaskakuje zdolnościami terenowymi

Ignis przypomina SUV-a nie tylko pod względem wyglądu. Mocnym argumentem przemawiającym za zakupem tego modelu jest to, że znakomicie radzi sobie w trudniejszych warunkach drogowych oraz w lekkim terenie. To zasługa zwiększonego prześwitu podwozia (wynosi 180 mm) oraz napędu na 4 koła ALLGRIP AUTO (w standardzie oferowany jest napęd 2WD).

Układ ALLGRIP AUTO dodatkowo został wyposażony we wspomaganie podjazdu i zjazdu ze wzniesienia HHC-HDC, dzięki czemu Ignisem bez problemu można się wybrać na narty w góry czy bez obaw pokonać drogę gruntową po wiosennych roztopach. Obie funkcje bardzo przydają się również w mieście, szczególnie po opadach śniegu.

Suzuki Ignis Hybrid – cena to zaleta tego modelu

Suzuki Ignis Hybrid to znakomicie wyceniony samochód, który możesz mieć już od 65 500 zł w wersji Comfort Plus z manualną skrzynią biegów. Zwróć uwagę na wysoki poziom wyposażenia. W zależności od wersji Ignis oferuje takie rozwiązania, jak chociażby zestaw multimedialny z nawigacją, tylna kamera cofania, reflektory przednie LED Hi/Low oraz światła do jazdy dziennej LED. W standardzie otrzymujesz także komplet 6 poduszek powietrznych, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

Chcesz poznać cenę Suzuki Ignis Hybrid? Już teraz skontaktuj się z MM Cars, a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu tego samochodu w wybranej wersji wyposażenia i napędu.

Szukasz dobrej promocji na Suzuki Ignis Hybrid? Zapytaj doradcę MM Cars o promocyjne warunki finansowania zakupu, np. w programie Suzuki Rent z ratą już od 1049 zł netto miesięcznie! Promocje na Suzuki Ignis w Katowicach obejmują również atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC i Assistance.

Jeśli natomiast masz już Suzuki Ignis Hybrid lub poprzednią generację tego modelu, to skontaktuj się z MM Cars i zapytaj o promocyjne oferty usług serwisowych. Szukasz części do Suzuki Ignis w Katowicach? Największy wybór w oryginalnych podzespołów i akcesoriów znajdziesz w ofercie MM Cars – autoryzowanego dealera Suzuki w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie.

Wyprzedaż Suzuki Ignis Hybrid w Katowicach organizujemy w zależności od aktualnej dostępności samochodów. Regularnie zaglądaj na naszą stronę internetową, obserwuj nasze social media i pozostańmy w kontakcie!

Aktualnych promocji na Suzuki Ignis w Katowicach szukaj też na stronie https://mmcars.suzuki.pl/auto/promocje.

Suzuki Ignis Hybrid w Katowicach na Otomoto

Doskonale wiemy, że decydując się na zakup nowego samochodu chcesz odebrać go możliwie jak najszybciej. Szukasz Suzuki Ignis Hybrid w Katowicach na Otomoto? Zacznij od sprawdzenia naszej oferty egzemplarzy dostępnych od ręki – na bieżąco aktualizujemy ich listę na naszej stronie internetowej (https://mmcars.suzuki.pl/auto/modele-dostepne-od-reki) oraz na stronie profilowej MM Cars w serwisie Otomoto (https://mmcars.otomoto.pl/)

Polujesz na używane Suzuki Ignis Hybrid w Katowicach?

W ofercie MM Cars znajdują się również samochody z drugiej ręki. Wszystkie przed trafieniem do sprzedaży są wnikliwie sprawdzane przez naszych ekspertów. Weryfikujemy ich stan techniczny, przebieg oraz historię. Aktualnych ofert szukaj na naszej stronie profilowej w serwisie Otomoto oraz na stronie https://mmcars.suzuki.pl/auto/samochody-uzywane – być może znajdziesz używane Suzuki Ignis w Katowicach właśnie w MM Cars.