X
Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 7-19 sb 8-14

X
Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X
Zabrze (ASO)

ul. Wolności 153
tel. 32 793 72 33
[email protected]

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X
Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 30
[email protected]

X
Warszawa

ul. Bronowska 23
tel. 22 250 90 60
[email protected]

X
Warszawa

Al. Jerozolimskie 217
tel. 22 250 91 00
[email protected]

X
Warszawa

ul. Jubilerska 6
tel. 22 515 11 00
[email protected]

X
Suzuki

Suzuki Jimny Katowice – cena, promocja, jazda testowa, używane

piątek, 31 grudnia 2021

Suzuki Jimny to legendarny model japońskiego producenta, który przez lata zachwycał zdolnościami terenowymi oraz nieprzeciętną funkcjonalnością. Te cechy charakteryzują również najnowszą generację Jimny, tym razem dedykowaną profesjonalistom. Suzuki Jimny w Katowicach kupisz w salonie MM Cars. Dowiedz się więcej o tym modelu i przekonaj się, że warto mieć go w swojej firmie.

Suzuki Jimny Katowice – legenda w wersji dla profesjonalistów

Najnowsza odsłona Suzuki Jimny to samochód niezwykle efektowny pod względem designu, a przy tym nieprzeciętnie funkcjonalny. Mamy tutaj do czynienia z autem z homologacją ciężarową N1 – kupując je od razu odnosisz znaczną korzyść podatkową w postaci możliwości odliczenia pełnej wartości podatku VAT.

Kluczową zaletą Suzuki Jimny jest olbrzymia przestrzeń bagażowa o pojemności aż 863 litrów. Gdy dodamy do tego ładowność aż do 150 kilogramów, to zyskamy obraz wszechstronnego samochodu, który równie dobrze sprawdzi się w małej firmie, jak i w rękach osoby aktywnej, np. regularnie zabierającej ze sobą sprzęt sportowy. Co ważne, podłoga jest idealnie płaska, a przestrzeń bagażowa została oddzielona od pasażerskiej bezpieczną przegrodą.

Suzuki Jimny N1 to wciąż samochód o bardzo dobrych właściwościach jezdnych i przede wszystkim terenowych. Producent zastosował w nim napęd na cztery koła ALLGRIP AUTO ze skrzynią redukcyjną. Dodajmy do tego ramę nośną, sztywne zawieszenie osi ze sprężynami śrubowymi oraz prześwit wynoszący aż 210 mm, a zyskamy obraz auta, którym bez problemu można się wybrać nawet w ciężki teren.

Suzuki Jimny w Katowicach jest dostępny w salonie autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars. Samochód zamówisz z silnikiem benzynowym VVT o pojemności 1,5 litra. To klasyczna, niezawodna i bardzo oszczędna jednostka wolnossąca oferująca moc 105 KM – w zupełności wystarczającą do dynamicznego przemieszczania się tym modelem. Możesz się o tym przekonać podczas jazdy testowej Suzuki Jimny w Katowicach, na którą zaprasza MM Cars.

Suzuki Jimny – cena jest bardzo atrakcyjna

Cena Suzuki Jimny zaczyna się już od 99 500 zł. Otrzymujesz w niej bardzo dobrze wyposażony, funkcjonalny samochód z napędem na 4 koła i pięciobiegową przekładnią manualną ze skrzynią redukcyjną. W standardzie Jimny posiada już system bezpieczeństwa eCall, który automatycznie wzywa pomoc w razie wypadku czy innego niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

Szukasz promocji na Suzuki Jimny? Skontaktuj się z doradcą MM Cars i sprawdź naszą ofertę. Promocje obejmują nie tylko indywidualne rabaty dealerskie, ale także atrakcyjne formy finansowania zakupu (w tym w ramach programu Suzuki Rent) oraz bezkonkurencyjne cenowo pakiety ubezpieczeń Suzuki Insurance – już od 3,5% wartości samochodu. Zapytaj również naszego doradcę o program 5 lat ochrony serwisowej – Service Care 3+2.

Jeśli natomiast polujesz na wyprzedaż Suzuki Jimny w Katowicach, to pamiętaj, że najlepsze oferty znikają błyskawicznie. Dlatego nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z MM Cars – otrzymasz od nas bardzo dobrą ofertę zakupu Suzuki Jimny.

Masz już Suzuki Jimny starszej generacji i szukasz do niego części? Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w MM Cars. Oferujemy wyłącznie oryginalne podzespoły i akcesoria, a także profesjonalne usługi serwisowe. Poszukiwanie części do Suzuki Jimny w Katowicach zacznij więc od MM Cars!

Jazda testowa Suzuki Jimny – utwierdź się w podjętej decyzji

Suzuki Jimny to bardzo dobry wybór dla profesjonalistów, ale oczywiście powinieneś sam stwierdzić, czy ten samochód odpowiada na Twoje potrzeby. Dlatego już teraz zapraszamy na jazdę testową Suzuki Jimny w Katowicach.

Skontaktuj się z doradcą MM Cars, zapytaj o dostępność samochodów demonstracyjnych, a następnie zarezerwuj dla siebie dogodny termin. Jazda Jimny po Katowicach pozwoli Ci dobrze poznać to auto, sprawdzić jego mocne strony, ocenić dynamikę jednostki napędowej oraz oczywiście funkcjonalność.

Suzuki Jimny w Katowicach na Otomoto

Wiesz już, że Suzuki Jimny jest tym samochodem, który idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania? Potrzebujesz takiego auta np. do firmy, ale nie możesz czekać na jego wyprodukowanie na indywidualne zamówienie? W takim razie poszukaj Suzuki Jimny w Katowicach na Otomoto wśród egzemplarzy dostępnych od ręki.

Samochody czekające na odbiór w salonie MM Cars znajdziesz na naszej stronie profilowej na tym największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych - https://mmcars.otomoto.pl/contacts. Aktualne oferty publikujemy również na stronie internetowej MM Cars pod adresem https://mmcars.suzuki.pl/auto/modele-dostepne-od-reki.

Kup używane Suzuki Jimny w Katowicach bez ryzyka

Używane Suzuki Jimny są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym, nie tylko w Katowicach. Podaż egzemplarzy z drugiej ręki jest niestety mocno ograniczona – właściciele niechętnie się z nimi rozstają. Dlatego wiele samochodów oferowanych np. na popularnych portalach ogłoszeniowych zostało sprowadzonych z zagranicy, ma niejasną historię, niekompletną dokumentację, a ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.

Jeśli chcesz uniknąć kosztownej wpadki, to szukając używanego Suzuki Jimny w Katowicach koniecznie skontaktuj się z MM Cars. Być może mamy aktualnie egzemplarz z drugiej ręki, w dobrym stanie technicznym, drobiazgowo zweryfikowany przez naszych ekspertów.

Aktualne oferty używanych samochodów Suzuki znajdziesz na naszej stronie internetowej pod adresem https://mmcars.suzuki.pl/auto/samochody-uzywane. Szukaj ich również na stronie profilowej MM Cars w serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych Otomoto.