X

Katowice

ul. Lotnisko 81
tel. 32 787 33 33
kontakt@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X

Katowice

ul. Kościuszki 253
tel. 32 793 73 00
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X

Wrocław

ul. Karkonoska 50
tel. 71 332 91 10
kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-19 sb 8-14

X

Zabrze (ASO)

ul. Wolności 94
tel. 32 793 72 33
kontakt.zabrze@mmcars.pl

Godziny otwarcia:
Salon: pn-pt 9-18 sb 9-14
Serwis: pn-pt 8-18 sb 8-14

X

Lubin

ul. Legnicka 65
tel. 76 746 77 00
kontakt.lubin@mmcars.pl

X

Warszawa

ul. Al. Jerozolimskie 237
tel. 22 250 90 60
kontakt.warszawa@mmcars.pl

X

Zadzwoń do nas

X

MMCars Katowice

ul. Kościuszki 111
tel.: 123 321 123

Zobacz na mapie »

MMCars Katowice

ul. Kościuszki 111
tel.: 123 321 123

Zobacz na mapie »

MMCars Katowice

ul. Kościuszki 111
tel.: 123 321 123

Zobacz na mapie »

Ubezpieczenia - kontakt

Nasi Doradcy salon Katowice Lotnisko

Justyna Nocoń

Z-ca Kierownika Działu Ubezpieczeń

Tel.: 606 858 337

j.nocon@mmcars.pl

Maciej Leśniak

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel.: 603 038 814

m.lesniak@mmcars.pl

Agnieszka Durnaś

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel.: 693 620 512

a.durnas@mmcars.pl

Kamila Zawada

Asystentka Działu Ubezpieczeń

Tel. 32 787 33 72 lub 74

k.zawada@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Katowice Kościuszki

Kamila Musiał

Z-ca Kierownika Działu Ubezpieczeń

Tel.: 606 858 337

kamila.musial@mmcars.pl

Marzena Piechoczek

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel. 668 892 238

m.piechoczek@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Zabrze

Anna Bem

Specjalista ds. ubezpieczeń

Tel.: 606 858 336

a.bem@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Wrocław

Małgorzata Czaplarska

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel.: 669 860 100

m.czaplarska@mmcars.pl

Nikola Kujawa

Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel.: 693 307 449

n.kujawa@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Lubin

Anna Felberg

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel.: 669 829 001

a.felberg@mmcars.pl

Olena Ponomarova

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel. 601 578 820

o.ponomarova@mmcars.pl

Nasi Doradcy salon Warszawa

Magdalena Osiecka

Specjalista ds. Ubezpieczeń

Tel. 609 881 769

m.osiecka@mmcars.pl

 

Nasze lokalizacje Napisz do nas

Katowice Lotnisko

ul. Lotnisko 81

tel. 32 787 33 33

kontakt@mmcars.pl

Zobacz na mapie
Logo Opel Logo Subaru Logo Suzuki

Katowice Kościuszki

ul. Kościuszki 253

tel. 32 793 73 00

kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Zobacz na mapie
Logo Hyundai Logo Mitsubishi

Wrocław

ul. Karkonoska 50

tel. 71 332 91 10

kontakt.wroclaw@mmcars.pl

Zobacz na mapie
Logo Opel

Zabrze

ul. Wolności 94

tel. 32 793 72 33

kontakt.zabrze@mmcars.pl

Zobacz na mapie
Logo Subaru
(ASO)
Logo Suzuki
 

Lubin

ul. Legnicka 65

tel. 76 746 77 00

kontakt.lubin@mmcars.pl

Zobacz na mapie
Logo Opel

Warszawa

Al. Jerozolimskie 237

tel. 22 250 90 60

kontakt.warszawa@mmcars.pl

Zobacz na mapie
Logo Opel